هر روز!
هر روز!

بیوگرافی سعید شیخ زاده +عکس وحید شیخ زاده و همسرش

بیوگرافی سعید شیخ زاده +عکس وحید شیخ زاده و همسرش

بیوگرافی سعید شیخ زاده +عکس وحید شیخ زاده و همسرش
: سعید شیخ زاده (متولد ۲۷ آذر ۱۳۵۷ تهران)، بازیگر، مجری، گوینده و مدیر دوبلاژ است.
به گزارش : سعید شیخ زاده مجری مسابقه ۳۰۰ ثانیه در شبکه آی فیلم است
آغاز کار وی در سینما از سال ۱۳۶۸ در دوران کودکی با فیلم «مرگ پلنگ» به کارگردانی «فریبرز صالح» بود و پس از آن در حرفه دوبله نیز مشغول شد . او به عنوان مجری در برنامه های مختلف تلویزیونی حضور دارد.
در دبیرستان ریاض فیزیک خوانده است، در یک خانواده معمولی با ۵ برادر و یک خواهر که خودش فرزند دوم بود بدنیا آمده است، وحید برادرش نیز از بازیگران و مجریان ایرانی است
بیوگرافی سعید شیخ زاده +عکس وحید شیخ زاده و همسرش : بیوگرافی سعید شیخ زاده +عکس وحید شیخ زاده و همسرش
: بیوگرافی سعید شیخ زاده +عکس وحید شیخ زاده و همسرش
الیزا اورامی ٬ مریم رادپور ٬ نسیم رضاخانی ٬ صنم نکواقبال ، آرزو روشناس ،سعید شیخ زاده و امیر عباس پیام

instagram saeedsheykhzade
instagram vahidsheykhzadeh
ازدواج و همسر سعید شیخ زاده
تاکنون هیچ عکس و خبری از ازدواج و همسر سعید شیخ زاده منتشر نشده است.
سعید : من چهار سال از وحید بزرگ تر هستم. به نوعی ما هم برادر و هم رفیق هستیم
کار هیچ وقت رابطه برادری ما را کمرنگ نکرده است. برادری ما اتفاقا شکلی است که رفاقت بسیار بالایی در آن است چون اکثر مواقع تمام اتفاقات زندگی مان با هم است و فکر می کنیم جزو آن دسته از برادرهایی هستیم که همه مثال می زنند و می گویند چقدر برادرهای هماهنگ و جوری هستید
وحید شیخ زاده
فرزند سوم خانواده هستم، اگر به ترتیب خواهر و برادرهایم را معرفی کنم ،اول خواهرم دوم سعید، بعد خودم؛ فرید، نوید و آخرین برادرم شایان است،از بین برادرانم فرید در حدود هشت فیلم و نوید در حدود چهار فیلم بازی کرده اند و چون علاقه چندانی به بازیگری نداشتند این حرفه را کنار گذاشتند اما من و سعید کارمان را به لطف خدا ادامه دادیم البته گفتنی است در کار من وقفه ای ۹ ساله افتاد که تقریبا از اواخر سال ۸۸ دوباره فعالیت هنری ام را شروع کردم و فعالیتم را به طور خیلی جدی تر می خواهم ادامه بدهم.
بازیگری شغل اول من است
در سال ۸۰ در فیلم «بازی پنهان» به کارگردانی «شاهپور غریب» ایفای نقش کردم که به نظرم جزو سریال های موفق آن زمان بود که من و سعید در نقش پسرخاله هم بازی بودیم ،بعد از آن کار، خیلی به من پیشنهاد بازی شد اما متاسفانه قبول نکردم و با کسب و کار و یک مغازه و باشگاه بیلیارد برای خودم سرگرمی درست کردم اما این اواخر احساس کردم از بازیگری خیلی دور شدم و انگار چیزی از وجودم کم شده بود، فهمیدم که باید بازیگری را دوباره ادامه بدهم، چون علاقه قلبی ام بازیگری بود. بازیگری شغل اول من است و در کنار این کار شاید شغل دیگری داشته باشم، اما فکر و ذهنم تمام به سینما و تلویزیون است.
بازیگری یا گویندگی 
بازیگری را بیشتر از گویندگی دوست دارم، اما این طور نیست که به گویندگی علاقه نداشته باشم، کار گویندگی را هم، همزمان با بازیگری کنار گذاشتم و از عالم هنر دور شدم .چون سعید زمان بیشتری را به کار گویندگی اختصاص می دهد، نمی خواهم هر دو یک راه را ادامه بدهیم، اما اگر روزی پیش بیاید و سعید احساس کند که من هم می توانم جایی در دوبله ایران را بگیرم حتما این کار را انجام می دهم ودر کنار بازیگری در این زمینه فعالیت می کنم.
بازیگری شیطنت را از من گرفت
برادرم سعید معرف بیشتر هنردوستان است؛ او از سال ۶۸ بازیگری را آغاز کرد و ماجرای بازیگری من هم از این جا شروع شد که: در فیلم آبادانی ها، که سعید در آن فیلم بازی می کرد قرار بود پسر بچه ای در نقش برادر او باشد و به همین دلیل آقای عیاری خواستند من را ببینند و تستی از من بگیرند، اوایلش خیلی تمایل به بازی نداشتم در واقع به بازیگری علاقه نداشتم، اما با این وجود در سال ۷۰ فیلم آبادانی ها را بازی کردم و بعد از آن کار، علاقه مندی ام کم کم به بازیگری بیشتر شد، اما درست بعد از ورودم به بازیگری شیطنت های کودکانه ام کم شد و همیشه حتی در محیط خانه، کودکی آرام بودم و بیشتر اطرافیانم من را مرد کوچک خانواده صدا می زدند و همیشه می گفتند مردانه رفتار می کنم و بیشتر از سنم می فهمم.

زندگی آرام با شیما صاحب جمعی
باید بگویم که همزمان با گواهینامه رانندگی! در سال ۸۰ ازدواج کردم و زندگی مشترکمان را از صفر شروع کردیم و پله پله جلو آمدیم و الان زندگی خوبی داریم، همسرم طراح گرافیک است و گریمور البته به صورت آزاد نه برای سینما و تلویزیون. ما در سال ۸۰ ازدواج کردیم و یازده سال از قدمت ازدواج ما می گذرد نام همسرم شیما صاحب جمعی و از خانواده ای معتبر و اصیل کرمانشاهی است ما زندگی فوق العاده آرام و بی دغدغه ای داریم، هم سن و سال هم هستیم و یک جورایی با هم بزرگ شدیم. همسرم خیلی راجع به کارهای من نظر می دهد، تشویقم می کند همیشه به من محبت دارد و با کمک های او دلگرم می شوم و سرکار می روم، همیشه نظرات مثبت و خوبی می دهد و حتی گاهی من را نقد هم می کند، از آن جا که برایم مهم است کاملا خودم را تصحیح کردم.
رضا شاهرودی باجناق خوبم
به شدت علاقه به ورزش دارم، چون باجناق من آقای «رضا شاهرودی» فوتبالیست اسبق پرسپولیس و تیم ملی است. اگر فرصت باشد هر روز هم با او برای ورزش می روم و فوتبال هم بازی می کنم؛ در کنار این ورزش علاقه شدیدی به بیلیارد و اسنوکر دارم و زمان های خالی ام را به این قضیه اختصاص می دهم، توچال می روم، از سفر رفتن لذت می برم، برای عید ها عاشق این هستم با برادرها و خانواده ام به سفر شمال برویم و خلاصه این که در آن جا خیلی خوش می گذرد.
شاهرودی: باجناق های خوبی هستیم
بعد از بازنشستگی از فوتبال به عنوان مربی در باشگاه ها فعالیت داشتم ؛چند سالی از زندگی مشترکم با خانم صاحب ج

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید