هر روز!
هر روز!

بیوگرافی یحیی گل‌ محمدی + تصاویر یحیی گل‌ محمدی - بیوگرافی

بیوگرافی یحیی گل‌ محمدی + تصاویر یحیی گل‌ محمدی - بیوگرافی

بیوگرافی یحیی گل‌ محمدی + تصاویر یحیی گل‌ محمدی - بیوگرافی ورزشکاران
بیوگرافی یحیی گل‌ محمدی + تصاویر یحیی گل‌ محمدی
بیوگرافی یحیی گل‌ محمدی + تصاویر یحیی گل‌ محمدی یحیی گل‌ محمدی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در سال 1349 در اردبیل به دنیا آمد. یحیی گل‌ محمدی سابقه بازی در تیم‌های هلال احمر قم، بانک تجارت، پرسپولیس، فولاد خوزستان و صبا را در کارنامه دارد.حضور در تیم ملی و گل زنی برای این تیم از افتخارات یحیی گل‌ محمدیبه حساب می‌آید. وی همچنین ۷۴ بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داد و ۵ گل به ثمر رساند.

عکس یحیی گل‌ محمدی
یحیی گل‌ محمدی در کارنامه مربیگری خود سابقه حضور در تیم‌های نساجی مازندران و تربیت یزد و تیم صبا را در چند بازی پایانی لیگ هفتم دارد.همچنین گل‌محمدی در یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در تیم راه‌آهن دستیار علی دایی نیز بوده است. پس از آنکه عبدالله ویسی (مربی صبا در لیگ یازدهم) تصمیم گرفت لیگ دوازدهم را با تیم پیکان آغاز کند، مسئولان باشگاه صبا با عقد قراردادی 2 ساله هدایت این تیم را به یحیی گل‌محمدی کاپیتان سابق تیم ملی سپردند.

عکس یحیی گل‌ محمدی
وی در حالی به عنوان سرمربی صبا انتخاب شد که این تیم فصل آینده (2012 - 2013) در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهد کرد.یحیی گل‌محمدی اوایل مهر سال 1391 و در هفته نهم لیگ‌برتر همکاری خود را با تیم صبا قطع کرد و به عنوان کمک‌مربی در تیم پرسپولیس مشغول به خدمت شد.

عکس یحیی گل‌ محمدی

عکس یحیی گل‌ محمدی
آذر سال 1391 کمیته فنی تیم پرسپولیس تصمیم به برکناری مانوئل ژوزه گرفت و یحیی گل‌محمدی را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کرد.

عکس یحیی گل‌ محمدی
یحیی گل‌محمدی پس از شکست در فینال جام حذفی مقابل سپاهان با انتقادهای پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس مواجه شد و 18 اردیبهشت سال 1392 تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت و استعفا داد.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید