مسیر سبز
مسیر سبز

تاتنهام مشتری جدید سردار آزمون خبرگزاری ایسنا: سردار آزمون،

تاتنهام مشتری جدید سردار آزمون
خبرگزاری ایسنا:  سردار آزمون، مهاجم جوان ایرانی با درخشش در تیم روبین کازان توانسته است نظر تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا را به خود جلب کند.

روزنامه‌ "دیلی میرر" انگلیس خبر داد: باشگاه‌های آرسنال، تاتنهام و لیورپول در نقل و انتقالات تابستانه رقابت سختی برای به خدمت گرفتن سردار آزمون، بازیکن جوان و ارزشمند ایرانی دارند که به "لیونل مسی" فوتبال ایران مشهور شده است.

این بازیکن 19 ساله با درخششی که در تیم روبین کازان از خود نشان داد توانسته نظر مسئولان تیم‌های بزرگ اروپا را به خود جلب کند.

البته مسئولان باشگاه تاتنها معتقدند که آنها شانس زیادی برای جذب آزمون دارند. فرانکو بالدینی، مدیر فنی باشگاه تاتنهام برای جذب آزمون، گفت: فکر می‌کنم ما شانس زیادی برای به خدمت گرفتن آزمون داریم. مطمئنم که می‌توانیم آزمون را برای حضور در تاتنهام وسوسه کنیم. فکر می‌کنم آزمون بتواند خیلی زودتر و ساده‌تر از تیم آرسنال به ترکیب اصلی تیم ما اضافه شود. فکر می‌کنم حضور در ترکیب ثابت تاتنهام آن هم خیلی زود باعث شود تا آزمون به حضور در تاتنهام رغبت نشان دهد.

سردار آزمون در حال حاضر به همراه سایر بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در اردوی اتریش به سر می‌برد. او یکی از استعدادهای برتر فوتبال ایران است که فصل گذشته توانست با درخشش در روبین کازان به عنوان پدیده فوتبال روسیه انتخاب شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید