هر روز!
هر روز!

تاثیرات روحی جشن تولد روی کودک! : جشن تولد گرفتن

تاثیرات روحی جشن تولد روی کودک!
: جشن تولد گرفتن برای کودکان از چه سنی قابل درک است و بهترین و مناسب ترین سن برای تولد گرفتن برای اطفال چه سنی است؟آن ها از چه سنی هیجان جشن تولد را دارند و برپایی جشن تولد چه تاثیراتی روی آن ها خواهد گذاشت بر طبق تحقیقاتی که  در گروه های سنی مختلف انجام […]
تاثیرات روحی جشن تولد روی کودک! - : تاثیرات روحی جشن تولد روی کودک!
: تاثیرات روحی جشن تولد روی کودک!
به گزارش : جشن تولد گرفتن برای کودکان از چه سنی قابل درک است و بهترین و مناسب ترین سن برای تولد گرفتن برای اطفال چه سنی است؟آن ها از چه سنی هیجان جشن تولد را دارند و برپایی جشن تولد چه تاثیراتی روی آن ها خواهد گذاشت
بر طبق تحقیقاتی که  در گروه های سنی مختلف انجام شد دانشمندان دریافتند 4 سالگی بهترین و خاطره انگیز ترین تولد برای کودکان رقم می خورد.
بررسی ها نشان می دهند که سن 4 سالگی تمام ذهنیت کودک از محیط اطرافش شکل گرفته می تواند تمام اطرافیان را بشناسد ذهن او برای فراگیری و به خاطر سپردن خاطرات بسیار زیاد است و می تواند تمام لحظات را به یادگاری در ذهنش ثبت کند.  کودکان از یک سالگی به تصاویر رنگی واکنش نشان می دهند و اغلب دوست دارند در جشن تولد هایشان همراهشان حضور داشته باشند. برای اینکه فرزندتان در جشن تولد ش هیجانی تر و پر انرژی تر باشد، از بچه های هم سن و سالش نیز در مراسم دعوت کنید. برای به وجد آوردن بچه ها تمام خانه را از توپ های رنگی و پلاستیک های رنگی پر کنید این کار باعث افزایش هیجان و شور در بچه ها می شود.
 بچه ها از سن 4 سالگی به موسیقی های کودکانه بسیار واکنش نشان می دهند پس سعی کنید در مراسم های جشن تولد از موسیقی و آهنگ های کودکانه ویژه کودکانتان حتماً استفاده کنید.
 گردهمایی های کودکانه به ویژه از سنین 3 سالگی به بعد باعث افزایش اعتماد به نفس در فرزندانتان می شود. جشن تولد این باور را به کودکان می دهد که آنها باور کنند حضور آنها در خانه برایتان بسیار مهم است پس سعی کنید تا جایی که می توانید حتی یک مهمانی کوچک جشن تولد های فرزندانتان لحظات شاد و مهیجی را برایشان به وجود آورید.
نی نی بان
مطالب مرتبط:
جشن تولد یک سالگی کودک چگونه باید باشد؟!
کودک از چه سنی معنی جشن تولد را درک میکند؟!
جشن تولد کودک در خانه و7 نکته باریک تر از مو!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید