هر روز!
هر روز!

تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو تاثیر شگفت

تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو تاثیر شگفت

تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو
تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو
تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو : تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو
: تاثیر شگفت انگیز لیمو بر پوست و مو
به گزارش : تاثیر لیمو برای زیبایی پوست و مو
اختصاصی: 
لیمو برای زیبایی پوست و مو مزایای شگفت انگیزی دارد. می توانید از این میوه زرد تابستانی برای سلامتی و زیبایی پوست و موی تان استفاده کنید.
 
برای اطلاعات بیشتر در مورد خواص فوق العاده لیمو می توانید مقاله "خواص فوق العاده لیمو ترش" را هم مطالعه نمایید.
لیمو ، روشن کننده ی پوست
لیمو سرشار از اسید سیتریک و ویتامین سی است و اگر به مدت طولانی از این میوه ترش تابستانی استفاده کنید ، پوستی درخشان و روشن خواهید داشت. لیمو برای روشن شدن لکه های سن ، لکه های تیره یا پوستی بیش از حد برنزه به شما کمک می کند . حتی می توانید از آب لیمو در کنار کرم ضد آفتاب استفاده کنید . لیمو پوست شما را نسبت به اشعه های مضر UV حساس است. روش دیگری برای روشن کنندگی مو پیشنهاد می کنیم ، آب لیمو و آب نارگیل را مخلوط کنید و روی پوست تان بمالید . نارگیل پوست شما را مرطوب و لیمو روشن و تمیز می کند.
به منظور داشتن اطلاعات بیشتر در مورد روشن نمودن پوست می توانید مقاله "ماسک سیب زمینی برای روشن کردن پوست" را هم مطالعه نمایید.
 
لیمو ، روشن کننده ی مو
با آب لیمو می توانید بدون استفاده از رنگ، موهایتان را هایلایت کنید. موهایتان را آب لیمو بزنید و در معرض نور خورشید قرار دهید. هم چنین آب لیمو می تواند به درمان خشکی پوست سر و شوره سر نیز کمک کند.
 
لیمو ، درمان جوش های سرسیاه
لیمو ضد باکتری است و به درمان آکنه و جوش های سر سیاه کمک می کند . آب لیمو را بگیرید و روی پوست تان بمالید ، بعد از آن متوجه می شوید که جوش های سر سیاه شما از بین می رود.
برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد از بین بردن جوش های سر سیاه مقاله "از بین بردن جوش های سرسیاه" را نیز مطالعه نمایید.
 
لیمو ، سفیده کننده دندان
آب لیمو و جوش شیرین را مخلوط کنید و با گوش پاک کن روی دندان هایتان بمالید . روی این مخلوط مسواک بزنید و دهانتان را بشویید . با این روش خواهید دید دندان هایتان سفید می شود.
 
لیمو ، درمان زخم آفت
از چند قطره  اسانس لیمو برای درمان سریع زخم های آفت استفاده کنید .
 
لیمو ، لایه بردار لب
قبل از خواب کمی آب لیمو به لب هایتان بزنید تا سلول های مرده و پوست خشک شده لب هایتان از بین برود . البته طبق نظر متخصصان اگر لب هایتان ترک دارند این کار را انجام ندهید.
 
لیمو ، از بین برنده چربی پوست
لیمو روغن اضافی پوست را کاهش می دهد . اگر پوست خیلی چربی دارید این روش را امتحان کنید .
 
لیمو ،  تقویت کننده ناخن
آب لیمو و روغن زیتون را مخلوط کنید و روی ناخن هایتان قرار دهید . این روش برای درمان ناخن های خشک و شکننده هم مفید است و حتی به ترمیم ناخن هایی که زرد شده اند هم کمک می کند .
 
لیمو ،  سفیده کننده تیرگی پوست
اگر آرنج و زانوهای تان تیره شده است ، با نصف یک لیمو مالش دهید. خواهید دید که کاملا تیرگی پوست از بین می رود و مانند یک معجزه می ماند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید