هر روز!
هر روز!

تحریف در باورهای مردم و رهبری یکی از اهداف دشمن است

تحریف در باورهای مردم و رهبری یکی از اهداف دشمن است

تحریف در باورهای مردم و رهبری یکی از اهداف دشمن است
: تحریف در باورهای مردم و رهبری یکی از اهداف دشمن است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از طرقبه نیوز، صبح امروز حجت الاسلام لطفیان در مراسم تکریم و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی طرقبه شاندیز ضمن اشاره به روایات در مورد امامت و ولایت گفت: به عنوان شیعه بایستی جایگاه نبوت و امامت را بشناسیم لذا نبی کسی است که در بیداری وحی را دریافت می کند و فرشته وحی را می بیند و وظیفه مشترک امام و نبی ارائه طریق به عباد الله است یعنی باید مسیر درست را نشان دهد.
 
به گزارش : وی افزود: جامعه می تواند در این راستا مسیر حق را با اختیار خودش انتخاب کند؛ اما امام معصوم(ع) کسی است که بر اساس فرمایش بزرگان اعمال بندگان نزد ایشان است و نیاز به واسطه ندارد.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: امام حاضر و ناظر و شاهد فاقد واسطه اعمال بندگان است؛ اما نقطه امید مردم این است که امام(ع) این اعمال را پرورش می دهد و لذا نقش عیب زدایی امام در زندگی به عنوان پدری مهربان پررنگ می شود.
 
وی با بیان اینکه امروز هم که جانشین امام معصوم وظیفه مدیریت جامعه را دارد همین نقش اشکال زدایی برقرار است افزود: این نقش امیدی برای جامعه است.
 
حجت الاسلام لطفیان قیادت را همراهی جامعه برای حرکت به سمت نقطه مطلوب دانست گفت: جایگاه رهبری مقامی الهی است و نباید با جایگاه مدیریت اجرایی برای جلوگیری از آشفتگی جامعه، مخلوط شود.
 
وی افزود: غربی ها هم اذعان داشته اند شیعه تنها مکتبی است که ارتباط میان زمین و آسمان در طول تاریخ در آن قطع نشده است لذا این ویژگی به واسطه اعتقاد به امامت و ولایت باید برجسته شود.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: مقام ملکوت امام معصوم قابل غصب نیست و اصلا ریشه بشری ندارد و امروز هم در مسیر رهبری و و لایت موانع زیادی در داخل و خارج از کشور مطرح می شود.
 
وی ضمن تأکید بر جلوگیری از ایجاد تحریف در ایدئولوژی ناب اسلامی، تحریف در مسیر رهبری الهی، تحریف باورهای مردم با خدمت بیشتر در نظام اسلامی توسط مسئولان کشور تصریح کرد: تحریف در باورهای مردم و رهبری الهی یکی از اهداف دشمن است که باید با مردم داری و خدمت بیشتر با آن مقابله شود.
 
انتهای پیام/
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید