هر روز!
هر روز!

تخصیص 5 میلیارد تومان اعتبار توسط استاندار برای دوبانده کردن 10

تخصیص 5 میلیارد تومان اعتبار توسط استاندار برای دوبانده کردن 10

تخصیص 5 میلیارد تومان اعتبار توسط استاندار برای دوبانده کردن 10 کیلومتر ورودی کاشمر
: تخصیص 5 میلیارد تومان اعتبار توسط استاندار برای دوبانده کردن 10 کیلومتر ورودی کاشمر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر جعفر سلیمانی دوشنبه شب در مراسم جشن غدیر که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر در ابتدای بلوار سیدمرتضی(ع) برگزار شد اظهار داشت: افتخار این را داریم که چهار سال سراسر توفیق را رقم زدیم و این موفقیت‌ها به دست نیامده است جز با همت شما مردم و اعتماد اعضای شورای دوره چهارم.
به گزارش : وی افزود: در چهار سال گذشته شهرداری کاشمر در چهار باب در سطح استان خراسان رضوی به عنوان شهرداری برتر شناحته شده است.
شهردار کاشمر تصریح کرد: اگر چه صحبت‌هایی مطرح است اما لازم است همشهریان مستحضر باشند که از شهرهایی بین دو تا دو و نیم برابر کاشمر پیشنهاد داشتم از جمله از نیشابور از من دعوت کردند برای انجام مذاکره که بنده نپذیرفتم و همچنین از تربت‌حیدریه که اسناد و مدارک آن هم موجود است.
وی ادامه داد: بنده هم آستانه صبر و تحمل و سعه صدری دارم و ممکن است در طول دوره از خدمت همشهریان مرخص شوم ولی این توفیق و حسن اعتماد مجدد و دیگرباره اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر کاشمر که بنده حقیر را قابل دانستند تا خدمتگزار مردم باشیم را باعث افتخار خود می‌دانم.
سلیمانی گفت: هر آنچه هست و هر آنچه بوده و هر خدمتی شده است قطعا باید بهتر از این و بیشتر از این برای خدمتگزاری به مردم کاشمر به کار برده شود.
شهردار کاشمر اظهار داشت: متأسفانه کاشمر به حق خودش نرسیده است و ما داریم تلاش می‌کنیم کاشمر را به حق خودش برسانیم چرا که حق مردم ما فضاهای بهتری است به عنوان مثال من خیلی آرزومند این بودم که گود 12هزار نفری را که قول داده بودم به اتمام برسانیم ولی متأسفانه اعتبارات دولتی آن تخصیص پیدا نکرده است.
وی گفت: شرمنده مهربانی‌ها و محبت‌های مردم عزیز هستم و شایسته هیچ لقب و عناوینی نیستم جز خدمتگزاری مردم و لازم است عرض کنم استاندار خراسان رضوی در دو بار که به عنوان عالی‌ترین مقام استان به کاشمر سفر کردند بنده را به عنوان نماینده مدیریت شهری مورد خطاب قرار دادند و گفتند اگر ما بخواهیم سه شهردار را در کل استان تجلیل و به عنوان شهردار برتر انتخاب کنیم قطعا سلیمانی یکی از آن سه گزینه بهترین‌های استان است و این نبوده است جز اعتماد و همراهی شما.
سلیمانی ادامه داد: ما از این ظرفیت‌ها داریم استفاده می‌کنیم و من به استاندار هم عرض کردم که ما چیزی جز رفع مشکلات مردم و آنچه حق مردم و منطقه است را از شما نمی‌خواهیم و این بود که ایشان پنج میلیارد تومان به ما کمک کردند تا ما 10کیلومتر ورودی شهر را از این وضعیت در بیاوریم و این کار را با رویکرد اقتصاد مقاومتی انجام خواهیم داد.
وی تصریح کرد: امیدوارم سرجمع کارها و خدمات ما در سایه اتحاد و همدلی به نفع مردم باشد ضمن اینکه در همه شوراهای سطح کشور اختلاف نظر وجود دارد و این لازمه دموکراسی است.
شهردار کاشمر افزود: ما هم‌افزایی بسیار خوبی با دکتر بنیادی نماینده کاشمر داریم که از جمله در معیت ایشان جلسات متعددی را برای پیگیری مشکلات با مسئولان بالادستی داشته‌ایم و هر چند درست است که فضای کشور فضای رکود است و مشکلاتی وجود دارد اما همه همّ و غم ما این است که قدمی برای ترشیز برداریم.
سلیمانی در نهایت گفت: من از مردم طلب حلالیت می‌کنم و می‌خواهم که قصورات ما را ببخشند و همچنان که پشتیبان شهرداری و شورای شهر بودند باز هم باشند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید