هر روز!
هر روز!

ترامپ از خودشیفتگی شدید رنج می برد : ترامپ از

ترامپ از خودشیفتگی شدید رنج می برد : ترامپ از

ترامپ از خودشیفتگی شدید رنج می برد
: ترامپ از خودشیفتگی شدید رنج می برد
: به گزارش بولتن نیوز، «فیلیپ روت»، (Philip Roth) نویسنده آمریکایی در مصاحبه ای که روز شنبه در روزنامه فرانسوی لیبراسیون منتشر شد، گفت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از «خودشیفتگی شدید رنج می برد، او دروغگویی تمام عیار، جاهل، خالی بند، موجودی نفرت انگیز با روحیه انتقام جو و تا حدودی سالخورده است».
به گزارش : مولف کتاب «توطئه علیه آمریکا» که اغلب به عنوان نامزدهای نوبل ادبیات به حساب می آمد و سال 2012 از تصمیم خود برای پایان دادن به نویسندگی خبر داد اعلام کرد « من با گفتن این حرف ها ویژگی های حداقلی او را بیان کردم. رفتار و بی تجربگی او و اظهارات ناشایستی که بیان می کند ما را آزرده می کند. در خطراتی که بی خردی این فرد احتمال دارد برای آمریکا و جهان به بار آورد محدودیتی موجود نیست».
فیلیپ روت ژانویه گذشته در نیویورکر از دونالد ترامپ به شدت انتقاد کرده بود.
وی در پاسخ به سوالی درباره تشدید نژادپرستی علیه آفریقایی-آمریکایی ها گفت:‌ «واضح است است که تاریخ طولانی سرکوب آفریقایی- آمریکایی ها مسائل زیادی ایجاد کرده است. آنچه که به من مربوط می شود فکر نمی کنم به عنوان مثال نژادپرستی اکثریت آمریکایی ها ثابت شده باشد. من فکر می کنم فقط مشتی نژادپرست در بین نمایندگان کنگره و یک نفر نیز در کاخ سفید وجود دارد».

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید