هر روز!
هر روز!

ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه

ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه 
 ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه

ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه
ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه | دکوراسیون: ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه | دکوراسیون
: ترفندهایی برای برق انداختن آشپزخانه | دکوراسیون
تابه چدنی را می توان با نمک های درشت و یک اسفنج زبر تمیز کرد
به گزارش تمیز کردن آشپزخانه | دکوراسیونشاید یکی از سخت ترین قسمت ها در تمیز کردن هر خانه ای باشد. شما می توانید با ترفندهای زیر به جای استفاده از مواد شیمیایی با مواد طبیعی و در دسترس آشپزخانه | دکوراسیونتان را تمیز کنید.
تمیز کردن آشپزخانه | دکوراسیوناین بار با مواد طبیعی آشپزخانه | دکوراسیونقلب خانه است و هر روز همه ما ساعات زیادی را در آنجا سپری می کنیم بنابر این آشپزخانه | دکوراسیونمحلی است که به سرعت کثیف می شود و پاکیزگی آن برای سلامت انسان مهم است. به گزارش سیمرغ در این مقاله به ترکیبی از راه حل های طبیعی و صنعتی برای تمیز کردن آشپزخانه | دکوراسیوناشاره شده است که با استفاده از این راهکارها می توان از آشپزخانه | دکوراسیونهای درخشان و بهداشتی برخوردار شد.
تمیز کردن آسیاب قهوه با برنج خام برای تمیز کردن آسیاب قهوه کافی است یک مشت برنج خام را در آسیاب ریخت ، آسیاب را روشن کرد، برنج های پودر شده را از آسیاب بیرون ریخت و بعد آسیاب را با یک پارچه تمیز یا حوله کاغذی تمیز کرد. با این کار نه تنها آسیاب تمیز می شود بلکه روغن های ناشی از دانه های قهوه نیز بطور کامل پاک می شود. تمیز کردن سطح زیر یخچال و فریزر با چاپستیک برای تمیزکردن سطح زیر یخچال و فریزر از هر گونه جرم و خرده ریز، کافی است یک حوله کاغذی را با افشانه تمیزکننده همه جانبه مرطوب کرد و آن را به دور یک چاپستیک (چوپک غذا خوری چینی) پیچید و بعد این چاپستیک را زیر سطح یخچال و یا فریزر کشید. تمیز کردن درزهای میز آشپزخانه | دکوراسیونبا ترکیبی از آب لیموترش و جوش شیرین برای تمیز کردن درزهای روی سطح میزهای چوبی آشپزخانه | دکوراسیونکافی است چند قاشق چایخوری جوش شیرین را با چند قطره آب لیموترش مخلوط و یک خمیر درست کرد. بعد این خمیر را همه جای میز پهن کرد و با یک اسفنج زیر این خمیر را روی میز مالید؛ بعد از پنج دقیقه می توان خمیر را از روی میز شست. تمیز کردن چاهک سینک ظرفشویی برای تمیز کردن چاهک سینک ظرفشویی، بهتر است سرکه را درون قالب یخ ریخت و در فریزر گذاشت تا یخ بزند، بعد چند قطعه یخ سرکه را بر روی چاهک سینک ظرفشویی قرار دارد و آب در حال جوش بر روی آن ریخت. انداختن چند برش لیموترش در آب در حال جوش نیز می تواند بوی ناشی از چاهک سینک ظرفشویی را از بین ببرد. تمیز کردن محفظه مایکروویو با ترکیب آب و سرکه برای تمیز کردن هفتگی محفظه مایکروویو، می توان سه قاشق غذا خوری سرکه و دو فنجان آب را در یک کاسه شیشه ای قابل استفاده در مایکروویو ریخت و آن را داخل فر مایکروویو گذاشت و مایکروویو را برای چهار دقیقه روشن کرد. بعد چهار دقیقه کاسه را از مایکروویو بیرون آورد و داخل مایکروویو را که از بخار پوشیده شده است با پارچه نرم مخصوص مایکروویو پاک کرد. تمیز کردن تابه چدنی تابه چدنی را می توان با نمک های درشت و یک اسفنج زبر تمیز کرد؛ با مالیدن دانه های درشت نمک به وسیله یک اسفنج زبر بر کف یک تابه چدنی می توان بقایای غذا را از کف تابه پاک کرد و بعد تابه را با آب گرم شست. بعد از شستشو تابه را با مقداری روغن زیتون و روغن سبزیجات چرب کنید. پاک کردن رسوبات پودر ظرفشویی از ماشین ظرفشویی برای از بین بردن رسوبات پودر یا مایع ظرفشویی از ماشین ظرفشویی، ماشین خالی ظرفشویی را با چرخه شستشویی که درجه حرارت آب در آن بالا است، روشن کنید. سپس زمانی که چرخه شستشو به نیمه رسید، ترکیبی از دو فنجان سرکه و چند قطره آب لیموترش را به آب گرم داخل ماشین ظرفشویی اضافه کنید و زمانی که چرخه شستشو به اتمام رسید محفظه داخل ماشین ظرفشویی را با یک اسفنج نرم تمیز کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید