هر روز!
هر روز!

ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه ترفندهای بیانسه برای شکم

ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه ترفندهای بیانسه برای شکم

ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه
ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه
ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه : ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه
: ترفندهای بیانسه برای شکم شش تکه
به گزارش : خوراکی های مفید برای شکم شش تکه
اختصاصی بیست ستون: 
چه چیزهایی باید بخوریم و چه چیزهایی نباید بخوریم تا یک شکم عالی داشته باشیم.
چهار روش موثر و ثابت شده برای شکم شش تکه
۱. یک رژیم غذایی سفت و سخت گیاهخواری بگیرید. روشی که بیونسه از آن استفاده می‌کند.
۲. روزی 600 عدد بشین پاشو انجام دهید. کاری که عضو سابق گروه اسپایس گیرلز انجام می‌دهد.
۳. هیچ چیز به جز پروتئین نخورید. کاری که مانکن برند ویکتوریاز سیکرت انجام می‌دهد.
۴. با هشت تغییر ساده و بدون اینکه چیزی را قربانی کنید و درعین‌حال که استیک و سیب زمینی می‌خورید، در عرض چهارده روز 16 پوند وزن کم کنید.
درست است که ممکن است 600 تا بشین پاشو در روز کمی وسوسه کننده باشد!(همش 18000 تا در ماه می‌شود). ولی در روش این را بخور و این را نخور، ما برای شما این امکان را فراهم می‌کنیم که بدون اینکه ورزشی بکنید و در حالیکه تمام غذاهایی را که دوست دارید می‌توانید بخورید، شکم صاف و عضلانی داشته باشید. ما چند تغییر ساده که می‌تواند متابولیسم بدن شما را بالا ببرد، معرفی می‌کنیم.
این را بخورید
یک تخم مرغ کامل.
78 کالری، 5.3 گرم چربی، 1.6 گرم چربی اشباع شده،62 میلی‌گرم سدیم، 0.56 گرم کربوهیدرات، 0 گرم چربی، 0.56 گرم شکر، 6.29 گرم پروتئین.
این را نخورید
سفیده تخم مرغ.
17 کالری، کمتر از 0.1 گرم چربی،0 گرم چربی اشباع شده، 55 میلی‌گرم سدیم، 0.2 گرم کربوهیدرات، 0 گرم فیبر، 0.2 گرم شکر، 3.6 گرم پروتئین.
ماشین‌حساب‌هایتان را کنار بگذارید، این‌قدر کالری‌ها را با هم جمع نزنید. بله درست است که با خوردن یک تخم مرغ کامل 61 گرم کالری بیشتری وارد بدنتان می‌کنید، اما در کاهش وزن، فقط کالری مهم نیست. معجزه زرده تخم مرغ به دلیل نوعی ویتامین بی به نام کولین است که مستقیما روی ژنی که مسئول ذخیره چربی در شکم است، تاثیر می‌گذارد. (یکی از دلایلی که باعث می‌شود که کسانی که زیاده از حد الکل مصرف می‌کنند، شکم‌های بزرگی داشته باشند، این است که الکل باعث کاهش میزان کولین در بدن می‌شود و باعث جمع شدن چربی در اطراف کبد می‌شود.) به علاوه زرده تخم مرغ سرشار از ویتامین دی که برای سلامت قلب نقش موثری دارد، می‌باشد. اگر هنوز هم نمی‌توانید خودتان را راضی کنید که یک تخم مرغ کامل را بخورید، حداقل سعی کنید دو یا سه عدد سفیده تخم مرغ بخورید.
این را بخورید
سیب زمینی پخته.
یک سیب زمینی متوسط با پوست حاوی 115 کالری، 0.06 گرم چربی، 0 گرم چربی اشباع شده،12 میلی‌گرم سدیم، 26.71 گرم کربوهیدرات، 4.6 گرم فیبر، 0.81 گرم شکر، 2.49 گرم پروتئین است.
این را نخورید
سیب زمینی سرخ کرده
یک فنجان آن حاوی 182 کالری،9.7 گرم چربی،2.2 گرم چربی اشباع شده، 110 میلی‌گرم سدیم، 21 گرم کربوهیدرات، 2 گرم فیبر، 0.39 گرم شکر، 2.14 گرم پروتئین می‌باشد.
به دلیل محبوبیت رژیم‌های غذایی حاوی کربوهیدرات کم، سیب زمینی‌های سفید به طرز اشتباهی کنار گذاشته شده‌اند. تحقیقات نشان داده‌اند که هر چه بیشتر احساس سیری کنید، به مراتب اشتهای کمتری در طول روز برای خوردن کالری خواهید داشت و مسلما این باعث کاهش وزن می‌شود. سیب زمینی پخته یکی از همین غذاهاست، البته انواع دیگر آن از قبیل سیب زمینی سرخ کرده چنین خاصیتی را ندارند. سیب زمینی سرخ کرده جزو ده غذای مضر برای سلامتی شناخته شده است.
این را بخورید
جو دو سر
یک فنجان آن که در آب خیس خورده باشد حاوی 159 کالری، 3 گرم چربی، 0.5 گرم چربی اشباع شده، 115 میلی‌گرم سدیم، 27 گرم کربوهیدرات، 4 گرم فیبر، 1 گرم شکر، 5.55 گرم پروتئین می‌باشد.
این را نخورید
جوی دارچینی کوآکر اسکوئر
یک فنجان آن حاوی 210 کالری، 2.5 گرم چربی، 0.5 گرم چربی اشباع شده، 190 میلی‌گرم سدیم،44 گرم کربوهیدرات،5 گرم فیبر، 9 گرم شکر، 6 گرم پروتئین می‌باشد.
ما از قدیم این باور را داریم که کلوچه‌هایی که با آرد جو درست می‌شوند اصلا سالم نیستند. در یک تحقیق، محققین شرکت کننده‌ها را به دو دسته تقسیم کردند، به دسته اول 363 کالری جوی دو سر برای صبحانه دادند و به دسته دوم درست به همان اندازه از جوهای غنی شده مثل کوآکر سوکوئر دادند. وقتی که از آن‌ها درباره اشتهایشان سوال کردند، دسته اول گفتند که بعد از خوردن صبحانه حتی تا چهار ساعت بعد احساس گرسنگی نمی‌کنند.
این را بخورید
سیب پینک لیدی
یک دانه متوسط آن حاوی 72 کالری، 0.23 گرم چربی، 0 گرم چربی اشباع شده،1 میلی‌گرم سدیم، 19 کربوهیدرات، 3.3 گرم فیبر، 14.34 گرم شکر، 0.36 گرم پروتئین می‌باشد.
این را نخورید
آب سیب‌های آماده
هر هشت اونس آن حاوی 120 کالری، 0 گرم چربی، 0 گرم چربی اشباع شده، 10 میلی‌گرم سدیم، 29 گرم کربوهیدرات، 0 گرم فیبر، 28 گرم شکر، 0 گرم پروتئین می‌باشد.
اگر دوست دارید که یک لیوان بزرگ آب سیب بنوشید، بهتر است بدانید که آب سیب یکی از پر شکرترین آبمیوه هاست؛ و یکی از موادی که باعث شیرینی آن می‌شود فراکتوز است که باعث جذب چربی در اطراف شکم می‌شود. در حالیکه اگر سه عدد سیب بخورید مقدار زیادی فیبر به بدنتان رسانده‌اید و همچنین باعث کاهش جذب چربی در اطراف شکم می‌شود. تحقیقات اخیر نشان داده‌اند در حقیقت با خوردن 10 گرم فیبر در روز، در مدت پنج سال 3.7 درصد چربی اطراف شکم کاهش می&

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید