هر روز!
هر روز!

ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن ترفندهای مهم آرایشی برای

ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن ترفندهای مهم آرایشی برای

ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن
ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن
ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن : ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن
: ترفندهای مهم آرایشی برای زیباتر شدن
به گزارش : با سرکه سیب موهایتان را براق کنید
اختصاصی:  
ماندگاری رژلب تان را افزایش دهید
با زدن پنکیک به رژلب تان می تواند ماندگاری رژ را روی لب ها افزایش دهید. برای جلوگیری از خشک شدن و پوسته پوسته شدن لب و زیبایی بیشتر فرم لب ها قبل از رژلب زدن کمی ویتامین ای به لب هایتان بزنید. برای این که رژلب را پاک کنید به لب هایتان روغن گلیسیرین بزنید و لب ها را بعد از پاک شدن بشویید.
خودتان شامپو  درست کنید
شاید موهایتان به خاطر هایلایت، رنگ و مش مکرر براقی خود را از دست بدهد و کمی خشک شود. برای این مشکل توصیه می کنیم یک لیتر آب را با 100 میلی لیتر سرکه سیب مخلط کنید و موهایتان را با آن بشویید. این معجون باعث می شود موهایتان نرم و براق شود.
جوش هایتان را پاک کنید
اگر به یک مهمانی دعوت شده اید و نگران هستید که یک دفعه جوشی وسط دماغ تان ظاهر شود، پیشنهاد می کنیم از چند روز قبل چند قالب یخ در کیسه بریزید و صورت تان را برای 10 دقیقه با یخ ماساژ دهید. این کار را باید هر روز انجام دهید تا سر و کله جوش پیدا نشود.
سایه تیره را فراموش کنید
وقتی زیر چشم تان سایه تیره بزنید، صورت تان مسن تر نشان داده می شود. پس توصیه می کنیم زیر چسم تان را با یک سایه صورتی زیبا روشن کنید. البته می توانید از سایه های تیره برای پلک بالایی چشم استفاده کنید. به این صورت چشمان تان کشیده و بادامی شکل خواهد شد.
فرمژه تان را قبل از فر زدن گرم کنید
اگر می خواهید مژه هایتان خوب فر شود قبل از آن فرمژه را 5 تا 8 ثانیه با سشوار گرم کنید و بلافاصله مژه هایتان را فر مژه بزنید. با این کار می بینید که مژه هایتان به خوبی فر می خورد.
صورت تان را شاداب کنید
ممکن است بعد از یک روز سخت کاری پوست صورت تان خسته به نظر برسد. برای شادابی صورت تان چند انگور را له کنید و آب آن را با پنبه روی صورت تان بمالید و صورت را بعد از 20 دقیقه با آب سرد یا ولرم شست و شو دهید.
خط چشمی زیبا بکشید
در صورتی که فاصله بین چشم و ابرویتان زیاد است، از خط چشم مایع استفاده کنید و چشم هایتان را باز نگه دارید تا خط چشم صاف و زیبایی بکشید. باید یک خط در گوشه، یکی در وسط و یکی در گوشه چشم بکشید. حالا سه خط چین را بهم وصل کنید تا خط صاف و زیبایی بدست آید.
جای خالی ابروها را پر کنید
اگر ابروهایتان خالی شده یا خودتان اشتباهی خالی کرده اید، بهترین کار برای طبیعی جلوه دادن ابروها این است که از یک مداد یا سایه ابرویی استفاده کنید. باید از سایه ابرویی که یک درجه روشن تر از رنگ ابرویتان است، استفاده کنید. مثلا اگر ابروهای مشکی دارید از سیاه قهوه ای تیره و اگر قهوه ای تیره است از سایه قهوه ای روشن استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید