بررسی خودرو
بررسی خودرو

تسهیلات بدون بهره برای لکسوس ES250 از همان ابتدای

تسهیلات بدون بهره برای لکسوس ES250 
 از همان ابتدای

تسهیلات بدون بهره برای لکسوس ES250
از همان ابتدای ورود نسل جدید لکسوس ES به بازار داخل، علاقه‌مندان زیادی به سوی این خودرو کشیده شدند و مدل ES350 آن توانست به خوبی در بازار خود را نشان دهد. اما متاسفانه با تغییر قانون واردات دیگر امکان ورود مدل‌های ES350 نبود و ایرتویا مجبور شد تا مدل ES250 که مجهز به پیشرانه 4 سیلندر خطی به حجم 2494 سی‌سی است را وارد کند. البته این مدل نیز به لطف چهره جذاب و بروز و همچنین موتوری حجیم‌تر نسبت به رقبا توانست به سرعت جای خالی دوقلوی قوی‌تر خود را پر کند و این روزها به رقیبی قوی برای حریفان آلمانی خود تبدیل شده است.
این روزها ایرتویا فروش ویژه‌ای را برای این خودرو در نظر گرفته است. فروشی که در آن 70 میلیون تومان قیمت کل خودرو (285 میلیون و 120 هزار تومان) به صورت تسهیلات بدون بهره در نظر گرفته شده است. یعنی بعد از پرداخت حدود 215 میلیون تومان و تحویل خودرو که به صورت فوری است، به مدت یک سال ماهیانه باید مبلغی بیش از 5 میلیون و 800 هزار تومان پرداخت شود.
برای یادآوری باید گفت که لکسوس ES250 به یک پیشرانه 4 سیلندر خطی به حجم 2.5 لیتر مجهز شده که می‌تواند حداکثر 184 اسب‌بخار و 235 نیوتن‌متر گشتاور را تولید کند و این نیرو را به کمک گیربکس 6 سرعته خودکار به چرخ‌های جلو هدایت کند.
در مورد لیست تجهیزات، این خودرو همانند دیگر محصولات لکسوس از لیست بلندبالایی از امکانات رفاهی بهره می‌برد که برای مثال می‌توان به سیستم ورود بدون کلید، کروز کنترل، ذخیره 3 حالت تنظیمات صندلی، سیستم صوتی مارک لوینسون مجهز به 8 بلندگو و سی‌دی‌چنجر 6 تایی، صفحه نمایش 8 اینچی، سیستم تهویه مطبوع سه نقطه‌ای مخصوص راننده، سرنشینان جلو و سرنشینان عقب و ... اشاره کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش به سایت ایرتویا، نماینده رسمی تویوتا و لکسوس در ایران، مراجعه کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید