هر روز!
هر روز!

تشکیل شورای امربه معروف و نهی از منکر در ۹ مسجد

تشکیل شورای امربه معروف و نهی از منکر در ۹ مسجد

تشکیل شورای امربه معروف و نهی از منکر در ۹ مسجد الگوی سرخس/ شأنیت طایفه گرایی نباید از دین جلو بزند
: تشکیل شورای امربه معروف و نهی از منکر در ۹ مسجد الگوی سرخس/ شأنیت طایفه گرایی نباید از دین جلو بزند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسیم سرخس، عیسی صفری ظهر امروز (چهارشنبه) در جمع اعضای ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان سرخس اظهار کرد: برای دستگاه‌های اجرایی باید تعریف درستی از آمران به معروف و ناهیان از منکر داشته باشیم.
 
به گزارش : فرمانده سپاه سرخس بافت قومی گرایی و طایفه‌گرایی را یکی از بالاترین اثرات نابهنجاری‌های اجتماعی دانست و افزود: باید نخبگان طوایف و قبایل شناسایی شده و آسیب‌شناسی دقیقی از وقوع نابهنجاری‌های اجتماعی صورت گیرد.
 
وی تصریح کرد: بافت قومی گرایی و طایفه‌گرایی بعضاً موجب رقابت‌های ناسالم در شهرستان شده و موجب بروز خسارات می‌شود.
 
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان سرخس اضافه کرد: جلوی عرف‌های غلطی که بعضاً در مراسمات عروسی و عزاداری رواج دارد باید گرفته شود و نباید اجازه داد شأنیت طایفه‌گرایی از دین جلو بزند.
 
صفری با اشاره به تشکیل شورای امربه‌معروف و نهی از منکر در ۹ مسجد الگوی شهرستان سرخس تأکید کرد: تذکر لسانی در این شوراها باید تبدیل به سکه رایج شود.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: در ایام هفته امربه‌معروف و نهی از منکر که از ابتدای ماه محرم شروع می‌شود باید محور سخنرانی‌ها، منابر، هیئت‌های مذهبی و مجالس عزاداری توجه ویژه به مسئله امربه‌معروف و نهی از منکر باشد.
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید