هر روز!
هر روز!

تشییع جنازه افشین یداللهی ( عکس و حاشیه های مراسم تشییع

تشییع جنازه افشین یداللهی ( عکس و حاشیه های مراسم تشییع

تشییع جنازه افشین یداللهی ( عکس و حاشیه های مراسم تشییع افشین )
تشییع جنازه افشین یداللهی : صبح روز جمعه ۲۷ اسفندماه جمعیت زیادی به محوطه تالار وحدت آمده بودند تا در مراسم وداع با افشین یداللهی حاضر شوند و در ادامه این ترانه سرا را به خانه ابدی اش در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بدرقه کنند. جمعی از هنرمندان،مسوولان و دوستداران افشین یداللهی پیکر او را بدرقه کردند.
تشییع جنازه افشین یداللهی ( عکس و حاشیه های مراسم تشییع افشین ) : تشییع جنازه افشین یداللهی ( عکس و حاشیه های مراسم تشییع افشین )
: تشییع جنازه افشین یداللهی ( عکس و حاشیه های مراسم تشییع افشین )
به گزارش : خاکسپاری افشین یداللهیافشین یداللهی در خاک آرام گرفتخاکسپاری افشین یداللهیافشین یداللهی، ساعتی پیش در قطعه هنرمندان و تقریبا قبر «طلیعه کامران»(هنرمند عرصه موسیقی) به خاک سپرده شد.به گزارش شهر مطب به نقل از ایسنا، صبح امروز جمعه -۲۷ اسفند- پیکر افشین یداللهی، ترانه سرا با حضور جمعی از هنرمندان،مسوولان و دوستداران او در تالار وحدت، به خانه ابدی بدرقه و در قطعه ۸۸ هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.قبر او در تقریبا قبور طلیعه کامران قرار داد و علی معلم هم کمی بالاتر به خاک سپرده شده است. (هنرمندانی که طی چند روز گذشته به خاک سپرده شدند.)در مراسم تشییع افشین یداللهی در تالار وحدت، محمدسریر -رئیس هیات مدیرهٔ خانهٔ موسیقی ایران-، علی رضا رئیس دانایی، رئیس انتشارت نگاه و ناشر کتاب های افشین یداللهی، احسان خواجه امیری، فردین خلعتبری، حسن فتحی، امیریل ارجمند، الهام پاوه نژاد، پرستو صالحی، امیر تاجیک، یغما گلرویی، شجاع پور، نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی، ایازی قائم مقام وزیر بهداشت، قاسم جعفری، داود گنجه ای، رجبعلی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان، علیرضا عصار، محمد سلمانی، دکتر چراغعلی، اهورا ایمان، نیلوفر لاری پور، بابک صحرایی، امید صباغ، مزدا انصاری و ….. حضور داشتند.حتما بخوانید :  خودکشی اتوبان صیاد تهران + تصاویر دلخراش +18 و جزئیات حادثهاین ترانه سرا در سن ۴۸سالگی و در پی سانحه تصادف در ۲۵ اسفندماه درگذشت. او در راه برگشت از هشتگرد، کامیون با ماشین او تصادف کرد که در پی این موضوع، یداللهی ضربه مغزی شد و از دنیا رفت.دکتر افشین یداللهی متولد ۲۱ دی ماه ۱۳۴۷ در اصفهان و بزرگ شده تهران، پزشک متخصص اعصاب و روان و از ترانه سرایان معروف بود. او برای تیتراژ بسیاری از سریال های تلویزیونی ترانه هایی سروده و از جمله آثارش در این زمینه ترانه های سریال های شب آفتابی، غریبانه، شب دهم، میوه ممنوعه، مدار صفردرجه و معمای شاه است.کتاب های «روزشمار یک عشق»، «امشب کنار غزل های من بخواب»، «جنون منطقی»، «حرف هایی که باید می گفتم و… تو باید می شنیدی» و «مشتری میکده ای بسته» از این ترانه سرا به جا مانده است.مراسم ترحیم افشین یداللهی از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۹ اسفندماه برپا می شود.
افشین یداللهی، ساعتی پیش در قطعه هنرمندان و تقریبا قبر «طلیعه کامران»(هنرمند عرصه موسیقی) به خاک سپرده شد.
به گزارش شهر مطب به نقل از ایسنا، صبح امروز جمعه -۲۷ اسفند- پیکر افشین یداللهی، ترانه سرا با حضور جمعی از هنرمندان،مسوولان و دوستداران او در تالار وحدت، به خانه ابدی بدرقه و در قطعه ۸۸ هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.
قبر او در تقریبا قبور طلیعه کامران قرار داد و علی معلم هم کمی بالاتر به خاک سپرده شده است. (هنرمندانی که طی چند روز گذشته به خاک سپرده شدند.)
در مراسم تشییع افشین یداللهی در تالار وحدت، محمدسریر -رئیس هیات مدیرهٔ خانهٔ موسیقی ایران-، علی رضا رئیس دانایی، رئیس انتشارت نگاه و ناشر کتاب های افشین یداللهی، احسان خواجه امیری، فردین خلعتبری، حسن فتحی، امیریل ارجمند، الهام پاوه نژاد، پرستو صالحی، امیر تاجیک، یغما گلرویی، شجاع پور، نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی، ایازی قائم مقام وزیر بهداشت، قاسم جعفری، داود گنجه ای، رجبعلی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان، علیرضا عصار، محمد سلمانی، دکتر چراغعلی، اهورا ایمان، نیلوفر لاری پور، بابک صحرایی، امید صباغ، مزدا انصاری و ….. حضور داشتند.
این ترانه سرا در سن ۴۸سالگی و در پی سانحه تصادف در ۲۵ اسفندماه درگذشت. او در راه برگشت از هشتگرد، کامیون با ماشین او تصادف کرد که در پی این موضوع، یداللهی ضربه مغزی شد و از دنیا رفت.
دکتر افشین یداللهی متولد ۲۱ دی ماه ۱۳۴۷ در اصفهان و بزرگ شده تهران، پزشک متخصص اعصاب و روان و از ترانه سرایان معروف بود. او برای تیتراژ بسیاری از سریال های تلویزیونی ترانه هایی سروده و از جمله آثارش در این زمینه ترانه های سریال های شب آفتابی، غریبانه، شب دهم، میوه ممنوعه، مدار صفردرجه و معمای شاه است.
کتاب های «روزشمار یک عشق»، «امشب کنار غزل های من بخواب»، «جنون منطقی»، «حرف هایی که باید می گفتم و… تو باید می شنیدی» و «مشتری میکده ای بسته» از این ترانه سرا به جا مانده است.
مراسم ترحیم افشین یداللهی از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۹ اسفندماه برپا می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید