مسیر سبز
مسیر سبز

تصاویری از ثروت پادشاه بالیوود سینماخبر: با ثروت 540 میلیون

تصاویری از ثروت پادشاه بالیوود 
 سینماخبر: با ثروت 540 میلیون

تصاویری از ثروت پادشاه بالیوود
سینماخبر: با ثروت 540 میلیون دلاری عنوان پادشاه بالیوود برای شاهرخ خان کم هم است. ثروت او حتی از ستارگان بزرگ هالیوود همچون تام کروز و برد پیت بیشتر است.

به گزارش سینما خبر ، «شاهرخ خان» یکی از بازیگران محبوب و شناخته شده در بالیوود است که اخیرا عنوان «پادشاه بالیوود» را از آن خود کرده است. هر چند این عنوان به خاطر حضور او در فیلمهای مطرح هندی به او داده شده ولی وی با ثروت 540 میلیون دلاری عنوان پادشاه بالیوود برای او کم هم است. ثروت او حتی از ستارگان بزرگ هالیوود همچون تام کروز و برد پیت بیشتر است.او دوم نوامبر 1965 در مرکز پرستاری تالوار در دهلی نو متولد شد. فعالیت سینمایی خود را از اواخر سال 1980 آغاز کرد اولین فیلم او یک کار تلویزیونی با نام آنی جیوس ایت توس آنس این ویچ بود. او با بازی در بیش از 70 فیلم هندی بعد از «آمیتا باچان» و «کاپورها» یکی از بزرگترین ستارگان سینمای هند معرفی می شود. خان سال 1991 با چیبر گوری ازدواج کرد و در حال حاضر دو فرزند دارد.

البته حرفه او منحصر به بازیگری و اجرای برنامه زنده در تلویزیون نیست بلکه او سرمایه گذار بزرگی هم است که تقریبا بیشتر سرمایه خود را در بخش سرگرمی سرمایه گذاری کرده است . او مالک دو استودیوی فیلمسازی «دریمز» و «ردچیل» است که بیش از 200میلیون دلار درآن سرمایه گذاری کرده است. یک تیم ورزشی کریکت دارد و چندین خانه ، عمارت و املاک و مستغلات در کشورهای مختلف . به بخشی از ثروت شاهرخ خان در گزارش زیر توجه کنید .خانه چند هزار متری شاهرخ خان در بمبئی که (Mannat) نام دارد 6 طبقه دارد و گذشته از چندین اتاق ، دفتر ، کتابخانه ، ورزشگاه خصوصی و استخر پنجره هایی ضد گلوله هم دارد که از آلمان آورده است. این عمارت به سبک ایتالیایی بنا شده و همسرش هر اتاق را به یک شکل طراحی کرده است.

گفته می شود ارزش کلکسیون اتومبیلهای لوکس «شاهرخ خان» به 50 میلیون دلار می رسد ، او چندین خودروی لوکس دارد که از میان آنها بی ام دابلیو مدل SRK سری 7 ، بی ام دابیلو کانورتیبل ،‌آئودی A6 ، رولز رویس فانتوم کوپه ، بنتلی کانتینتال جی تی ، میتسوبیشی پاجرو و لندکروز مدلهای محبوب او هستند.بنیاد خیریه «یک آرزو  کن»

او فرد خیری است و با تأسیس بنیاد خیریه «یک آرزو کن» سعی در برآورده کردن آرزوهای کوچک دارد.

برندهای مورد نظر او بلک بری ، تگ هوئر و لویی ویتون است.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید