هر روز!
هر روز!

تصاویر/ دمپایی هایی به قیمت پراید! تصاویر/ دمپایی هایی به

تصاویر/ دمپایی هایی به قیمت پراید! 
 تصاویر/ دمپایی هایی به

تصاویر/ دمپایی هایی به قیمت پراید!
تصاویر/ دمپایی هایی به قیمت پراید! : تصاویر/ دمپایی هایی به قیمت پراید!
: تصاویر/ دمپایی هایی به قیمت پراید!
: به گزارش : اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که برای پیدا کردن لباسی با چند هزار تومان قیمت کمتر چندین مغازه را زیر و رو می کنید این گزارش کوتاه برایتان عجیب است چرا که بسیاری از افراد با یک کلیک روی موبایل شخصی شان سفارش یک شلوارک گل گلی می دهند که کاربردش فقط در منزل و هنگام تماشای فوتبال است و البته برای آن سر کیسه را شل می کنند و دو میلیون تومان ناقابل می پردازند.
به گزارش جام جم، «لاکچری» حالا کلیدواژه ای است که نمودش نه صرفا در شبکه های مجازی که در متن زندگی بسیاری از افراد وارد شده است و آفتی است برای خودشان و دیگران.«سبک زندگی لوکس» ترجمه راحت تری از این واژه فرانسوی است. زندگی که بسیاری را حتی وادار می کند تا خودروی زیرپایشان را بفروشند تا بتوانند یک کفش معمولی بخرند!
لاکچری چگونه مد شد؟ همین چند سال پیش صفحه ای در شبکه اینستاگرام به راه افتاد با عنوان « بچه پولدارهای تهران» ـ rich kids of Tehran ـ ، که عکس های منتشر شده در آن حکایت از زندگی شاهانه برخی از افراد در پایتخت داشت.
آرایشگاه 500 هزار تومانی و باشگاه 70 میلیونی دستمزد عادی یک آرایشگاه مردانه برای اصلاح سر حدود 30 هزار تومان است. چراکه نیازهای پیرایشی آقایان بیش از این هم نیست. با این حال شاید باورتان نشود در آرایشگاه‌هایی در همین نزدیکی، دستمزد یک پیرایش مردانه بین 500 تا 800 هزار تومان است!   اگر می خواهید باشگاه هم بروید باشگاه های لاکچری فراوان است. در یکی از این باشگاه‌های نمونه به نام «الف» حق عضویت سالانه 70 میلیون تومان یعنی هر ماه حدود 6 میلیون و 700 هزار تومان است. تازه مقررات باشگاه طوری است که عضویت ماهانه یا چند ماهه ندارد. عضویت فقط سالانه و با پرداخت کامل وجه به طور یکجا امکان‌پذیر است.
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید