هر روز!
هر روز!

تصورات عامیانه در مورد مرونی تصورات عامیانه در مورد مرونی

تصورات عامیانه در مورد مرونی تصورات عامیانه در مورد مرونی

تصورات عامیانه در مورد مرونی
تصورات عامیانه در مورد مرونی : تصورات عامیانه در مورد مرونی
: تصورات عامیانه در مورد مرونی
برخی افراد دربراه مرونی و خوردن آن تصورات اشتباهی می کنند و بخاطر ترس از چاقی تمایل به مصرف ان ندارند می خواهیم به انواع باورهای شما درمورد مرونی اشاره کنیم

به گزارش  تصورات غلط در مورد سلامت مرونی کم نیست. این در حالی است که مرونی ماده غذایی پرطرفداری در سراسر جهان محسوب می شود و برای بسیاری از افراد بخش اصلی از یک رژیم غذایی است.
یکی از مهمترین نکات در مورد مرونی های سالم این است که شما را چاق نمی کند. یک کاسه مرونی به همراه میزان زیادی از سبزیجات و پروتئین های بدون چربی مانندمیگو، حبوبات و مرغ، می تواند یک رژیم بسیار مغذی باشد.
مرونی مزیت دیگری نیز دارد و این که احساس سیری ایجاد می کند. نشاسته موجود در مرونی های با سبوس کامل به آرامی هضم می شود و از بالارفتن قند خون ناگهانی جلوگیری می کند. ضمن این که فیبر موجود در آن احساس سیری ایجاد می کند.
مرونی ستون رژیم غذایی مدیترانه ای است. مطالعات علمی متعدد نشان داده این رژیم خطر ابتلا به دیابت، بیماری های قلبی و انواع خاصی از سرطان ها را کاهش می دهد.
و مهمتر این که مرونی فاقد گلوتن است. مبتلایان به بیماری هایی مثل سلیاک دچار عدم تحمل گلوتن هستند و باید به سمت رژیم های فاقد گلوتن بروند. مرونی یکی از این رژیم ها است.
msn
منبع : دکتر سلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید