هر روز!
هر روز!

تصویر فناورانه ترین زیورآلات جهان/ کنترل تمامی گجت ها با یک

تصویر فناورانه ترین زیورآلات جهان/ کنترل تمامی گجت ها با یک

تصویر فناورانه ترین زیورآلات جهان/ کنترل تمامی گجت ها با یک انگشتر
مبتکران زیورآلات جدیدی ساخته اند که می تواند از نظر فناوری پیشرفته ترین زیور آلاتی باشد که تا کنون ساخته شده است؛ انگشتری که می تواند شیوه تعامل کاربر را با گجت هایش تغییر دهد.
این انگشتر که Fin نام دارد دارای ارزش130دلار است و می تواند هر چیزی از تلویزیون تا تلفن همراه را کنترل کرده و در واقع دست کاربر را به یک صفحه کلید مجازی تبدیل کند.
این انگشتر می تواند حرکات هر یک از انگشتان را تشخیص داده و حتی به کاربر امکان می دهد بدون لمس کردن صفحه کلید اعداد را تایپ کرده و یا صفحات وب را با انگشت بالا و پایین ببرد.
فین یک محصول سخت افزاری کوچک است که می توان آن را به شکل یک انگشتر در انگشت شست قرار داد و کل کف دست را به یک رابط تعاملی تبدیل کرد.
تصویر فناورانه ترین زیورآلات جهان/ کنترل تمامی گجت ها با یک انگشتر
انگشتر فین به طور منحصر به فردی هر بند انگشت را تشخیص داده و می تواند کف دست را به یک صفحه کلید کوچک عددی تبدیل کند.
فین یک دستگاه مجهز به بلوتوث است که می توان آن را به 3 گروه از گجتهای مختلف دنیای دیجیتالی مانند تلفن هوشمند، تلویزیون های هوشمند، خودرو و وسایل خودکار خانگی متصل کرد.
فین حرکات مختلف را از کف دست می خواند و می تواند برای کنترل وسایل مرتبط، این حرکات را معادل سازی کند.
این انگشتر مانند یک رمز عبور عمل و با گستره ای از گجت های مختلف کار می کند.
شرکت سازنده این انگشتر، فین را دوستی برای زندگی واقعی افراد می داند که انجام تعاملات دیجیتالی را تا حد امکان طبیعی می سازد.

تا کنون این دستگاه به پنج حرکت از قبل برنامه ریزی شده مجهز شده است. با این حال کاربر خود می تواند برنامه های شخصی سازی شده را بر روی یک اپلیکیشن که با این دستگاه سازگار شود، ایجاد کند.
با این دستگاه می توان صدای تلویزیون را کنترل کرد و حتی به کاربران اجازه داد بدون لمس کردن تلفن همراه، پیامک بنویسند و تماس تلفنی برقرار کنند.
شرکت سازنده فین امیدوار است گجت هایی را مانند عینک گوگل برای سر بسازد و آن را به یک تجهیزات عالی تبدیل کند.
گردآوری: گروه فناوری و تکنولوژی مجله اینترنتی زیگیل
منبع: خبرگزاری مهر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید