مسیر سبز
مسیر سبز

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور خبرگزاری ایرنا: حسین

تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور
خبرگزاری ایرنا: حسین توکلی گفت: ثبت نام از داوطلبان برای شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال 1393 دانشگاه پیام نور از ساعت 18 روز سه شنبه 13 خرداد آغاز شده است .

وی این توضیح را نیزد اد که به منظور فراهم کردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبان متقاضی دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور که تاکنون ثبت نام نکرده اند، مهلت ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات تقاضانامه ثبت نام کنندگان تا ساعت 24 روز چهارشنبه 28 خرداد ماه تمدید می شود.

وی افزود: همه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که در زمان ثبت نام از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد (نوبت چهاردهم) دانشگاه پیام نور اقدام کنند.

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور به داوطلبان توصیه کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود با کارت های بانکی عضو شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 575 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در پنج گروه و 133 کد- رشته امتحانی در روز جمعه 14 شهریور در حوزه های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد و با توجه به ضوابط جمعا 7 هزار و 750 نفر در این دوره پذیرش خواهند شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید