مسیر سبز
مسیر سبز

تمهیدات ترافیکی مراسم روز «ارتش» خبرگزاری مهر: پلیس راهور تهران

تمهیدات ترافیکی مراسم روز «ارتش»
خبرگزاری مهر: پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات پوشش ترافیکی مراسم رژه روز ارتش -29 فروردین- را اعلام کرد.

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد: همزمان با رژه روز ارتش در 29 فروردین ماه و به منظور تامین نظم و ایمنی عبور و مرور و جلوگیری از تراکم بار ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل برگزاری مراسم، رسیدگی فوری به تصادفات و سوانح رانندگی در معابر همجوار با محدوده اجرای مراسم، تعامل و همکاری با سایر واحدهای نظامی، انتظامی و دژبان آجا در راستای انجام هرچه مطلوب تر ماموریت، کنترل، نظارت و هدایت ترافیک قبل، حین و بعد از اجرای مراسم و برنامه ریزی و برقراری نظم عبور و مرور در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا(س) پلیس راهور تهران تمهیدات ترافیکی ویژه‌ای در نظر گرفته است.

بر این اساس تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 1 روز جمعه مورخ 29/1/93 در معابر زیر ممنوع خواهد بود:

- بزرگراه صالح آباد از شمال به جنوب مسدود و از تردد کلیه وسائط نقلیه به سمت جنوب جلوگیری به عمل خواهد آند و خودروهایی که قصد دسترسی به بهشت زهرا(س) را دارند از طریق خیابان شهید رجایی، جاده قدیم قم و از درب گلدسته وارد بهشت زهرا(س) خواهند شد.

- در لوپ پل شهید صنیع خانی به سمت جنوب  صالح آباد از آزادگان شرق، از تردد کلیه وسائط نقلیه جلوگیری به عمل خواهد آند.

- در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان ورودی ها به سمت صالح آباد مسدود و از تردد کلیه وسائط نقلیه تا پایان مراسم رژه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

- سه راه باقر شهر به سمت غرب محدودیت اعمال خواهد شد.

-ضلع شمالی بلوار علامه عسگری (بلوار امام) از میدان ساعت به سمت غرب مسدود و از تردد کلیه وسائط نقلیه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

- راستگرد جنوب به شرق آزادراه تهران- قم به سمت بلوار علامه عسگری (بلوار امام) واقع در ضلع شمالی حرم مطهر تا پایان مراسم رژه مسدود خواهد بود.

- لوپ شمال به شرق پل حرم در آزادراه تهران=- قم به سمت بلوار علامه عسگری (بلوار امام) مسدود و از کلیه خودروها به جز خودروهای مدعوین که دارای کارت تردد هستند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

- کلیه ورودی ها به زیرگذر ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ضلع شمالی مسدود و از تردد کلیه خودروها به جز خودروهای مقامات و مدعوین که دارای کارت تردد هستند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

- در بزرگراه امام علی(ع) از تقاطع جاده قدیم قم به سمت غرب مسدود و از تردد کلیه وسائط نقلیه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

همچنین از ساعت 1 روز جمعه مورخه 93.1.29 تا پایان مراسم و تخلیه کامل محدوده اطراف حرم مطهر ممنوعیت توقف در معابر مشروح ذیل اعمال می شود:

- ضلع شمالی بلوار علامه عسگری (بلوار امام) از میدان ساعت تا پل حرم در هر دو سمت

- بزرگراه صالح آباد از پل شهید صنیع خانی تا میدان ساعت در هر دو سمت

- آزادراه تهران- قم از پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران- قم در هر دو سمت به جز خودروهایی که جهت جابجایی افراد رژه رونده در نظر گرفته شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید