مسیر سبز
مسیر سبز

تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب تهران خبرگزاری مهر: رئیس پلیس

تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب تهران
خبرگزاری مهر:  رئیس پلیس راهور تهران گفت: طرح و زوج و فرد در اطراف محل برگزاری نمایشگاه کتاب لغو نمی شود.

سرهنگ تیمور حسینی اظهار داشت: طرح ويژه ترافيک در محدوده محل برگزاري نمايشگاه بين المللي کتاب تهران اجرا مي شود. براين اساس توقف کليه وسايط نقليه در طول خيابان قنبرزاده تحت هر شرايطي ممنوع بوده و ماموران پليس در صورت مواجهه نسبت به انتقال خودروهاي توقف کننده به پارکينگ اقدام مي کنند. همچنين از تقاطع تختي در خيابان شهيد بهشتي تا پمپ بنزين پاکستان و در طول خيابان رسالت بعد از تونل رسالت نيز هرگونه توقف وسايل نقليه ممنوع است.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با بيان اينکه 3 پارکينگ مصلي امام خميني(ره)، پارکينگ لجستيک ارتش و پارکينگ گل گشت با ظرفيت حدود 6 هزار خودرو براي پارک خودروهاي شخصي مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است،افزود: همچنين براي موتورسيکلت سواران هم 2 پارکينگ در نظر گرفته شده که ورودي اين پارکينگ ها نيز از ابتداي خيابان شهيد قنبرزاده است.

به گفته تیموری براساس هماهنگي هاي انجام شده با سازمان تاکسيراني، تعدادي ون براي جابجايي بازديدکنندگان در داخل مصلي امام خميني(ره) در نظر گرفته شده و همچنين تعدادي ون در ضلع شمالي مصلي براي جابجايي سريع بازديدکنندگان و جلوگيري از بوجود آمدن ترافيک مستقر شده اند.

وی با اعلام اینکه طرح زوج و فرد در اطراف محل برگزاری نمایشگاه اجرا می شود، گفت: خوشبختانه با همکاری بازدیدکنندگان  با پلیس ترافیک در اطراف مصلی روان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید