مسیر سبز
مسیر سبز

توئیت های ستارگان از فینال جام جهانی خبرآنلاین: ستارگان

توئیت های ستارگان از فینال جام جهانی
خبرآنلاین: ستارگان فوتبال و هنر بعد از فینال جام جهانی این واژه ها را توئیت کردند.


این روزها دیگر تلفن های هوشمند بخش جدایی ناپذیر تماشای مسابقات ورزشی هستند. مسابقه که آغازمی شود تلفن ها هم شروع به کار می کنند و علاقمندان به ورزش از این طریق نظرات، احساسات، پیش بینی ها و آرزوهایشان را در دنیای مجازی با دوستانشان به اشتراک می گذارند. وقتی پای مسابقاتی مثل جام جهانی در میان باشد آدم های معروف هم کنار این علاقمندان قرار می گیرند.

این اتفاق در فینال مسابقات جام جهانی 2014 نیز افتاد. مطالبی که در ادامه می خوانید واکنشی است که  سلبریتی ها در توئیتر به چهارمین قهرمانی آلمان ها در جام جهانی نشان داده اند.

پله

مروارید سیاه پس از قهرمانی ژرمن ها در پیامی کوتاه به آنها تبریک گفت. پله نوشت:«تبریک به آلمان به خاطر پیروزی امروزشان»

یورگن کلینزمان

یورگن کلینزمان سرمربی پیشین آلمان که در این دوره هدایت یانکی ها را برعهده داشت شادمانی اش از قهرمانی کشورش در مسابقات جام جهانی را این طور تبریک گفت:«بله، بله، بله. یوگی بالاخره انجامش دادی، آرژانتینی ها قابل تقدیر بودند اما بهترین تیم فاتح جام جهانی 2014 شد.»    

آلکسی لالاس

آلکسی لالاس مدافع پیشین تیم ملی آمریکا عکسی از میشاییل بالاک در حال خوشحالی کردن منتشر کرد و نوشت:«این میشاییل بالاکه. کشورش همین الان تونست که قهرمان جام جهانی بشه. اون یک مرد خیلی خوشحاله.»

سابینه لیسکی

این ستاره جوان دنیای تنیس هم ویدیویی کوتاه از خودش و یکی از دوستانش منتشر کرد که هر دو در آن با تمام وجود به خاطر پیروزی آلمان بر آرژانتین از خوشحالی در حال فریاد زدن هستند.

لوکاس پودولسکی

شماره 10 آلمان ها که شانس بازی در فینال را پیدا نکرد یک عکس سلفی از خودش و باستین شواین اشتایگر را در میانه زمین چمن ورزشگاه ماراکانا منتشر کرد و نوشت:«آهااااااااااا» او سپس عکسی از دیگر از خودش در کنار «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان و با جام جهانی در رختکن تیم منتشر کرد و نوشت:«سلفی شماره2»

کارلو آنجلوتی

سرمربی قوهای سفید مادرید که هیچ یک از دو بازیکن تیمش فرصت حضور در این بازی را پیدا نکردند این طور توئیت کرد:«تبریک به آلمان. یک موفقیت بزرگ برای خدیرا. دی ماریا تو می توانی به خودت افتخار کنی»

ریحانا

این خواننده مشهور که قبلاً هم با توئیت هایش علاقه خود را به فوتبال نشان داده بود پس از قهرمانی ژرمن ها به رختکن این تیم رفت و با بسیاری از بازیکنان آلمان عکس گرفت. او تصویری از مراسم پایان بازی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد و نوشت:«تبریک به همه پسرهای آلمانی من. این بی نظیرترین تجربه زندگی ام بود. شما کاری کردید که از بودن در اینجا احساس افتخار کنم.» البته ریحانا که افتخار داشت جام طلایی مسابقات را از نزدیک ببیند دقایقی بعد چند توئیت دیگر هم داشت که مهم ترین آن این است:«من جام را لمس کردم، نگهش داشتم، بوسیدمش، با آن عکس گرفتم...»

سباستین فتل

این راننده سرشناس فرمول یک نیز ابتدا تصویر پروفایلش را عوض کرد. او به نشانه چهارمین قهرمانی آلمان در جام جهانی عکسی از خودش در حال نشان دادن عدد چهار را انتخاب کرد و سپس نوشت:« به نام آلمان. متشکرم ماریو گوتزه»

پیرس مورگان

پیرس مورگان عکسی از اوزیل، مرته ساکر و پودولسکی را در لباس آرسنال در صفحه شخصی اش قرار داد و نوشت:«آرسنال جام جهانی را برد»

گری لینه کر

ستاره پیشین تیم ملی انگلستان که این روزها به عنوان یک مفسر و کارشناس ورزشی فعالیت می کند نظرش را خیلی مختصر و مفید گفت. او توئیت کرد:« آفرین گوتزه. چه ضربه تمام کننده ای!»

راسل براند

آقای براند به لیونل مسی که بزرگترین ناکام  بود طعنه زد و پس از اهدای جایزه بهترین بازیکن جام نوشت:«جایزه را به مسی دادند تنها به این دلیل که او مسی است»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید