مسیر سبز
مسیر سبز

«تور جهادی» به سوریه در تابستان آینده! پایگاه خبری العالم:

«تور جهادی» به سوریه در تابستان آینده!
پایگاه خبری العالم: شیخ سلفی کویتی از تصمیم خود برای ترتیب دادن سفرهای موسوم به "سفرهای گردشگری جهادی" به سوریه در تابستان آینده خبر داد.

 "شافی العجمی" شیخ كویتی در صفحه شخصی خود در پایگاه تویتر نوشت: در تابستان آینده، كسانی كه تمایل به رفتن به سوریه دارند، درصورت برخوردار بودن از چهار شرط و تخصص مطلوب و مورد نیاز در سوریه طبق گفته وی، تحت عنوان "سفرهای شامیه" می تواند به این كشور سفر كند.

وی تاکید کرد كه هزینه کامل رفت و برگشت كسانی را كه خواهان رفتن به سوریه باشند، متقبل خواهد شد.

العجمی خاطرنشان كرد که این سفرها برای كسانی درنظر گرفته شده است كه قدرت جمع آوری مردم و اصلاحات و حل مشكلات را داشته باشد و شامل حال فرماندهان نظامی نیز می شود.

وی بر اهمیت وجود پزشكان، به ویژه پزشكان جراح و متخصص بیهوشی و نیز بزرگان و علمای دین در میان مسافران عازم سوریه تاكید كرد و مدعی شد: سوری ها به افرادی در زمینه تبیین عقاید و امور فقهی نیاز دارند كه مسائلی را كه در هنگام تشدید درگیری ها برای آن ها به وجود می آید، حل كند.

العجمی تاكید كرد که خود شخصا هزینه دستمزد پزشكان را "هر چقدر كه باشد" متقبل خواهد شد.

ساعتی پس از آن که شیخ كویتی این پیشنهاد را مطرح كرد، شماری از افراد از جمله یك پزشك جراح، آمادگی خود را برای پیوستن به این طرح اعلام كردند.

العجمی از كسانی كه تمایل به مشاركت دراین طرح دارند، خواسته است که آمادگی خود را از طریق تلفن همراه و نرم افزار "واتس آپ" به وی اعلام نمایند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید