مسیر سبز
مسیر سبز

توصیف فرمانده ناجا از سردار «رادان» خبرگزاری ایرنا: فرمانده نیروی

توصیف فرمانده ناجا از سردار «رادان»
خبرگزاری ایرنا: فرمانده نیروی انتظامی از احمدرضا رادان به عنوان فردی مسوولیت پذیرهمراه با چهره ای مردمی و موجه یاد کرد و گفت:هرچند برخی رسانه ها در بیرون تلاش کردند وی را عاملی سرکوبگر معرفی کنند در حالی که این مساله صحت ندارد.

سردار اسماعیل احمدی مقدم روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه جانشین سابق و جدید فرماندهی نیروی انتظامی با تقدیر از خدمات سردار رادان در سمت جانشینی این نیرو گفت: وی در هر میدانی فداکارانه برای نظام حضور داشته است بر این اساس از تلاش ها و خدمات رادان تشکر می کنیم.

او با اشاره به سوابق سرداراشتری جانشین جدید فرمانده نیروی انتظامی گفت: اشتری نیز از چهره های شناخته شده در نیروی انتظامی و سایر سازمان های همکار به شمار می آید.

فرمانده نیروی انتظامی گفت :از آغاز ماموریتم در ناجا وی در سمت ریاست پلیس امنیت فعال بوده که بعدها با اضافه شدن حوزه های مهم دیگری ازجمله اماکن ، پلیس اخلاقی ، مهاجرت و گذرنامه ، مسوولیت های سرداراشتری نیز بیشتر شد.

سردار احمدی مقدم گفت: یکی از وظایف سردار اشتری اشراف اطلاعاتی یعنی شناخت جریان ، زمینه های ناامنی و بحران و همچنین دادن هشدار به دستگاه ها قبل از وقوع اتفاق بود که وی در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

او گفت: سردار اشتری در حال گرفتن تحصیلات عالی دکترای پژوهشی مدیریت فرهنگی است و سابقه حضور در جبهه در کنار فرمانده شهید خرازی را نیز دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید