هر روز!
هر روز!

۷ توصیه برای صرفه جویی در هزینه ها به هنگام خرید

۷ توصیه برای صرفه جویی در هزینه ها به هنگام خرید

۷ توصیه برای صرفه جویی در هزینه ها به هنگام خرید
: این مطلب به بررسی راهکارهایی برای صرفه جویی در هنگام خرید می پردازد. راهکارهایی که به ما در کنترل هزینه ها کمک کرده و مانع از خالی شدن حساب بانکی مان می شود. در ادامه با بنیتا همراه باشید.
: ۷ توصیه برای صرفه جویی در هزینه ها به هنگام خرید
به گزارش : خرید کردن واقعاً لذت بخش است، اما این کار می تواند ما را فریب دهد. برای مثال امروزه باوجود مراکز خرید آنلاین، دیگر نیازی به کشیدن کارت اعتباری در دستگاه های کارت خوان فروشگاه ها نبوده و فرد ممکن است بی محابا اقدام به خرید کند؛ اما پس از خرید تنها جمله ای که به ذهن فرد می رسد این است که «نباید این چیز را می خریدم.»
خوشبختانه توصیه هایی وجود دارد که به شما در کنترل خریدها و صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند. بنیتا به سراغ برخی از این توصیه ها رفته تا به شما کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید.
این مورد یکی از ساده ترین دام های موجود، به منظور ترغیب شما برای خرید بی محاباست. شما تصور می کنید که اگر چیزی ارزان است، پس شما می توانید چند عدد از آن خریداری کنید. حتی اجناس ارزان قیمت هم باعث خالی شدن حساب بانکی شما می شوند. ازاین رو بهتر است که در هنگام خرید به تعداد اجناس خریداری شده نیز توجه داشته باشید.
این یک توصیه ی بزرگ است؛ زیرا اگر شما به خرید یک جنس مشابه علاقه نشان دهید در آینده نیز مجدداً این کار را تکرار خواهید کرد. برای مثال اگر شما به خرید یک مدل کفش به خصوص علاقه داشته باشید، شانس.این که مجدداً به سراغ خرید آن مدل بروید زیاد است؛ اما همین خریدها پس از مدتی تبدیل به یک کالای اضافی برای شما می شود. پس اگر دفعه ی بعد به خرید می روید، قبل از خرید، از خودتان سؤال کنید که آیا من قبلاً این کالا را داشته ام یا خیر. اگر پاسخ مثبت است، آن کالا را زمین بگذارید.
گاهی اوقات قیمت یک محصول در فروشگاه های اینترنتی بسیار وسوسه کننده بوده و ما را به سمت خود می کشاند؛ اما پس از انجام مراحل اولیه ی خرید متوجه می شویم که قیمت ارسال محصول به درب منزل تمامی تخفیف های موجود بر روی جنس را بر باد می دهد. در این مواقع، بهتر است تا به سراغ خرید از وب سایت هایی بروید که این اجناس را به طور رایگان و یا با قیمت ناچیز به دست شما می رسانند. برای اطلاعات بیشتر به مطلب راهنمای جامع خرید آنلاین پوشاک از فروشگاه های ایرانی مراجعه کنید.

رفتن به مراکز خرید فاقد قصد خرید می تواند ایده ای خوب باشد. گاهی اوقات گشت وگذار در بازار می تواند لذت بخش باشد. حتماً لازم نیست که شما با دست پر به منزل بازگردید.
سخت ترین مرحله برای پس انداز پول، خرید از روی احتیاج است و نه از روی میل و علاقه ی زودگذر. آیا شما واقعاً به آن کت زیبای پشمی یا آن کفش های نوک تیز چرمی نیاز دارید؟ احتمالاً نه. قطعاً خرید لباس در دنیای فشن بیشتر از سر علاقه است تا نیاز. پس شکستن این قانون در برخی اوقات، بد نیست.
این مورد، مسئله ای بسیار حیاتی است. شما هرگز فاقد چک کردن یخچال منزل به سوپرمارکت نمی روید. این رفتار را در مورد لباس هایتان هم به کار ببرید. نگاه کنید که چه چیزی دارید و به چه چیزی نیازمندید. اگر کوهی از تی شرت های دست نخورده دارید، لزومی ندارد که دوباره به سراغ خرید یکی دیگر از آن ها بروید.

گاهی اوقات نیاز است تا واقع بین باشیم. دلیلی ندارد که در تمام وب سایت ها و کانال های خرید اینترنتی عضو باشید. یک نگاه واقع بینانه به حساب بانکی خود انداخته و تمامی این کانال ها را غیرفعال کنید. اگر روزی حسابی پولدار شدید دوباره به سراغ این کانال ها بازگردید.
مقالات مرتبط راهنمای خرید کت و کاپشن برای روزهای سرد ۶ توصیه برای انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه راهنمایی برای انتخاب جواهر مردانه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید