مسیر سبز
مسیر سبز

توصیه وزیر کشور به پاکستان خبرگزاری فارس: عبدالرضا رحمانی فضلی

توصیه وزیر کشور به پاکستان
خبرگزاری فارس: عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در حاشیه بازدید از امکانات گردشگری استان مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام نوروز با توجه به خدمات انجام شده رضایت مسافران را شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه تلاش‌های زیادی از سوی مسئولان استان مازندران برای رضایت خاطر مسافران انجام شده است، گفت: در دور اول سفر شاهد خدمات خوبی از سوی متولیان امر بودیم.

وزیر کشور در پاسخ به سئوالی درباره بحث واگذاری میانکاله از مازندران به استان گلستان نیز خاطر نشان کرد: بحث واگذاری میانکاله در قالب مباحث کارشناسی در دولت قبل مطرح شده بود که در دولت فعلی با توجه به نشست‌های که با استانداران مازندران و گلستان داشتیم مباحث جدیدی مطرح شد.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به مباحث مطرح شده از سوی استانداران گلستان و مازندران قرار است کارشناسانی از مازندران، گلستان و تهران به پردازش دقیق موضوع بپردازند.

رحمانی فضلی در ادامه در پاسخ به سئوالی درباره  آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده ایرانی نیز تصریح کرد: مذاکرات زیادی با دولت پاکستان انجام شد و امیدواریم آنچه که درباره شهادت یکی از مرزبانان ایرانی مطرح شده است درست نباشد.

وی با اشاره به اینکه در صورت صحت این مسئله ایران مجبور است مباحث دیگری را جست و جو کند، گفت: امیدواریم دولت پاکستان موضوع را سنجیده‌تر هدایت و کنترل کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید