هر روز!
هر روز!

توضیحات تهیه کننده خندوانه درباره حواشی غیر اخلاقی : توضیحات

توضیحات تهیه کننده خندوانه درباره حواشی غیر اخلاقی : توضیحات

توضیحات تهیه کننده خندوانه درباره حواشی غیر اخلاقی
: توضیحات تهیه کننده خندوانه درباره حواشی غیر اخلاقی
شوخی های برنامه ویژه خنداننده شو در خندوانه این روزها بسیار غوغایی شده هست و به نظر بسیاری کمدین ها از طنزهای غیراخلاقی بهره گیری میکنند. برنامه «خندوانه» در این چند شب، طی اکران مسابقه «خنداننده شو»، واکنش های بعضی رسانه های رسمی و شبکه های مجازی را در پی داشت که سیدعلی احمدی، تهیه کننده این برنامه در یادداشتی ضمن ارایه توضیحاتی درخواست کرده هست با دیده اغماض به این خطا نگریسته شود.
 
به گزارش : متن این یادداشت به شرح زیر هست:
 
«بینندگان ارجمند و دوست داشتنی خندوانه
 
تولید برنامه ای با موضوع خنده و شادی از سخت ترین و پیچیده ترین انواع برنامه سازی تلویزیون هست خاصه آنکه در بیشتر شب های هفته روی آنتن شبکه ای پرمخاطب باشد. در روش های مرسوم جهانی، مذهب، سیاست و مسائل جنسی اصلی ترین دست مایه کمدین های جهان برای شوخی کردن هست اما در کشور ما به جهت بایسته های فرهنگی و اعتقادی
 
جامعه که در بسیاری موارد پسندیده و درست و در معدود مواردی نیز از فهم نابجا نشات می گیرد، نمیتوان با این موارد شوخی کرد و تنها گاهی میتوان از کنار آن ها به سرعت گذشت!
 
اکران نخستین شب از مرحله دوم مسابقه «خنداننده شو» در برنامه «خندوانه» با اعتراض های دلسوزانه و در بسیاری موارد درست بعضی از اصحاب فرهنگ و هنر همراه شد؛ بد نیست چند نکته را مرور کنیم:
 
• جوانانی کم تجربه و با انگیزه از مراحلی سخت گذشتند و به مرحله اصلی مسابقه «خنداننده شو» رسیدند؛ آن ها هنوز آن قدر حرفه ای و کارآزموده نیستند که بتوانند در عین شوخ طبعی و خنداندن مخاطب از مرز حساسیت های مذهبی، قومی و سیاسی عبور نکنند. باید به آن ها فرصت بدهیم تا این فضا را بشناسند و از هیجانات کاذب فاصله بگیرند و کارآزموده شوند تا بتوانند در این مسیر سخت ادامه راه دهند.
 
• خنداننده شو یک رقابت جدی هست و باید دلپذیر، بامزه و بدیع باشد تا مخاطب را با خود همراه کند، در چنین مواردی حتی تعداد زیادی از کارآزموده های این حوزه به خطا و اشتباه می افتند، بنابراین باید با دیده اغماض به خطای این جوانان تازه نفس نگریست.
 
• برنامه «خندوانه» بیش از پانصد قسمت هست که همراه نجیب منزل هایمان هست، قطعا در برنامه های قبل نیز اشتباهاتی وجود داشته هست که شما با دیده مهربانی و عطوفت از آن ها گذر کردید. اکنون نیز انتظار داریم با دیده خطاپوش شما همراهان مهربان مواجهه شویم و تمامی لحظه های عالی و تجربه های مفید، تاثیرگذار و قابل توجهی راکه در طول این سه سال با هم داشته ایم، فراموش نکنید.»
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید