هر روز!
هر روز!

تولد 60 بره سیاه از 37 گوسفند سفید (+عکس) :

تولد 60 بره سیاه از 37 گوسفند سفید (+عکس) :

تولد 60 بره سیاه از 37 گوسفند سفید (+عکس)
: تولد 60 بره سیاه از 37 گوسفند سفید (+عکس)
به گزارش ایسنا، «سالی دو توت» 39 ساله و «ژاکوب» 29 ساله که اهل منطقه «روی استون» در انگلستان هستند، روز گذشته در مصاحبه‌ای با رسانه‌های رسمی این کشور عنوان کردند: از 37 گوسفند سفیدرنگمان، 60 بره سیاه و مشکی به دنیا آمد که این مساله باعث شگفتی بیش از اندازه ما شد.
به گزارش : این زن و شوهر انگلیسی در ادامه به روزنامه دیلی میل خاطرنشان کردند: کارشناسان انجمن گوسفندداران انگلیس‌ در این‌باره به ما گفتند که احتمال دارد یک جهش ژنتیکی باعث تغییر رنگ شده باشد. البته این تغییر معمولا در چند بره رخ می‌دهد نه اینکه تمام گله گوسفندان سفیدرنگ، بره‌هایی سیاه‌رنگ به دنیا بیاورند.
به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش انجمن ملی گوسفندداران این رویدادی غیر‌قابل باور و به عبارتی غیر‌معمول است که باید در‌باره آن تحقیقاتی صورت گیرد.


 
 دو یوزپلنگ به جای خوردن یک بچه آهو او را نوازش کردند !!! پسری که تعجب همگان را برانگیخت ازدواج عجیب مرد آلمانی با گربه اش! مرغی که فکر می کند پنگوئن است! 8واقعیت عجیب و غریب از سرتاسر دنیا کشف جالب از باقیمانده ی قوم عاد در عربستان تصاویری از پدیدار شدن آیات قرآن بر بدن نوزاد عاقبت پرخوری مار + عکس عکس : مردی که 14 سال حامله بود! طولانی ترین سخنرانی جهان عکس مرد نصف بدن آمریکایی …!!! 25مرگ عجیب و شگفت انگیز در دنیا عکسهایی از فرورفتگی های عجیب روی زمین عکسهای تنها موجود زنده فضایی در زمین! عکسهایی از کفش 5500 ساله کشف شده باز شدن دروازه جهنم!؟ (همراه تصویر) تئوری نامرئی شدن راز اشیا پرنده ( بوفو) مثلث برمودا «شیطان» و حوادث معروفش! مرد عجیب الخلقه !! شگفت انگیزترین صنعتگران باستانی انسانهایی که توسط حیوانات بزرگ شده اند . شــــرق اســــــرارآمیــز قسمت 2 10نقطه حیرت انگیز زمین تصورات شگفت انگیز راز هیولای جزیره کرت
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید