زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

ثبت تصاویر به سبک کیوسک های عکاسی با اپلیکیشن 4Shot

ثبت تصاویر به سبک کیوسک های عکاسی با اپلیکیشن 4Shot

ثبت تصاویر به سبک کیوسک های عکاسی با اپلیکیشن 4Shot
حتما کیوسک های عکاسی را دیده اید؛ همان اتاقک های کوچکی که می توانید در آنها بنشینید، ژست های مختلف و بعضا خنده دار بگیرید و در کمتر از چند دقیقه چند عکس پیاپی از خود بگیرید.
باجه های عکس فوری یا Photo Booth ها، همواره از محبوبیت بالایی میان شهروندان جوامع غربی برخوردار بوده و با گرفتن عکس های فوری، تا کنون کار میلیون ها نفر را راه انداخته اند. 4Shot اولین اپلیکیشنی است که تجربه ای همانند عکس گرفتن در باجه های عکاسی را به موبایل های ویندوزفونی شما می آورد.
در ادامه با همراه باشید.
4Shot بر خلاف نامش می تواند بین 1 تا 6 عکس را در فواصل زمانی 1 تا 20 ثانیه برایتان بگیرد. وقتی که عکس ها را گرفتید می توانید به تزئین آن با انواع فریم و فیلتر و نوشته بپردازید.
امکانات عکاسی 4Shot نیز به نوبه خود جالبند. برای نمونه می توانید عکس های سلسله وارتان را در ردیف های عمودی یا افقی تنظیم نموده، سپس از طریق سی فیلتر حرفه ای مجزا، تغییرات مورد نظرتان را روی آنها اعمال نمایید.

از جمله دیگر قابلیت های 4Shot می توان به فرمان صوتی برای گرفتن عکس، تنظیمات مربوط به شفافیت و روشنایی، وضعیت HDR، اضافه کردن متن و انواع قاب به تصاویری که با دوربین جلو یا عقب می گیرید اشاره کرد.
البته لازم نیست که عکس ها را همان لحظه با دوربین بگیرید بلکه می توانید از تصاویر موجود در گالری موبایلتان هم برای ویرایش در اپلیکیشن استفاده کنید. 4Shot به صورت رایگان برای سیستم عامل ویندوزفون 8 به بالا عرضه شده، اما اگر خواهان باز کردن فیلترها و آیتم های جدید آن برای ویرایش تصاویر هستید باید نسخه حرفه ای اش را به قیمت 1.99 دلار خریداری نمایید.
4Shot یکی از جالب ترین اپلیکیشن های ویرایش تصویر است که تاکنون برای ویندوزفون عرضه شده. پیشنهاد می کنیم آن را حتما در موبایل هایتان نصب کنید و از ساختن عکس های سلسله وار جالب و بامزه در آن لذت ببرید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید