مسیر سبز
مسیر سبز

جاسبی دیگر نگران فرزندش نیست خبرگزاری ایسنا: عبدالله جاسبی

جاسبی دیگر نگران فرزندش نیست
خبرگزاری ایسنا:  عبدالله جاسبی عضو هیات موسس و رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هیچ چیز مرا بیشتر از این شاد نمی‌کند که این فرزند عزیز را پس از غصبی کوتاه‌مدت، در دستان مدیریتی ببینم که از باب توانمندی مکلفانه و از (روی) یقین این مجموعه را راهبری می‌کند.

 دکتر عبدالله جاسبی که در شصت و هشتمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و در حاشیه برنامه «تقدیر به پاس زحمات 29 ساله‌ در دانشگاه آزاد» سخن می‌گفت، افزود: امیدوارم با تدبیر و تلاشی که در مدیریت دانشگاه آزاد سراغ است این نوشدن پیاپی در دانشگاه مستمر بماند.

وی همچنین گفت: از این حقیر جز دعا کاری برنمی‌آید که از آن دریغ نخواهم کرد و امیدوارم این فرصت کوتاه عمر مجال دهد این تجربه عظیم ملت به صورت مستند به جهانیان عرضه شود.

جاسبی در ادامه با بیان این که « این موضوع پایانی برای من و آغازی برای هزاران آغاز خواهد بود،» گفت: امیدوارم این تغییر بتواند موجب شروع درس عشق بر روی نیمکت‌های این مدرسه باشد.

عضو هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح در ادامه کرد: قصه دانشگاه آزاد اسلامی و جناب آقای هاشمی قصه دیگریست و من چنان که بارها بیان داشته‌ام به عنوان کمترینی از بسیار، که از طرح تا اجرا سنگ تا سنگ بنا را پیش برد تا این مجموعه از اتاقکی به اینجا برسد، به طور قاطع می‌گویم اگر حمایت‌های ایشان نبود سرنوشت دانشگاه آزاد این چنین نمی‌شد.

وی افزود: اگر حمایت و هدایت 30 ساله ایشان نبود مهارت و انگیزه بسیاری از جوانان سرکوب می‌شد.

جاسبی همچنین اظهار کرد: دست تمام عزیزانی را که در این راه با ترک تعلقات خود مرا همراهی کرده‌اند تا دانشگاه با وجودشان جان بگیرد می‌فشارم و در مقابل تمامی مردمان عزیز مملکتم سر فرود می‌آورم چرا که از نظر من بهترین و بزرگترین سرمایه، لطف و حمایت این عزیزان بوده است.

عضو هیئت موسس دانشگاه آزاد همچنین تصریح کرد:‌ این میراث عظیم فراتر از نام جاسبی است و من می‌دانستم که دیر یا زود وقت سفر است؛ به همین دلیل وعده داده بودم که بدون هیچ منتی خواهم رفت و این سرمایه در این ملت می‌ماند.

وی همچنین با تشکر از افرادی که در این سالها برای دانشگاه آزاد تلاش کرده‌اند، برای مرحوم حاج سیداحمد خمینی و مرحوم دکتر حسن حبیبی آرزوی مغفرت کرد و از حاضران خواست به احترام آنها برخیزند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید