هر روز!
هر روز!

جایگزین کمال در پرسپولیس مشخص شد : جایگزین کمال در

جایگزین کمال در پرسپولیس مشخص شد : جایگزین کمال در

جایگزین کمال در پرسپولیس مشخص شد
: جایگزین کمال در پرسپولیس مشخص شد
کمال کامیابی نیا که فاصله زیادی با روزهای اوج خود در فصل گذشته دارد، اکنون با اخراج در بازی برابر الاهلی، سرخ ها را در شرایط سختی قرار داده است.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، دقیقا مثل فصل گذشته پرسپولیسی ها بعد از خبر محرومیت کامیابی نیا با جایگزین جدیدی برای او همراه شدند و بعد از آنکه در آن مقطع و با محرومیت هافبک دفاعی خود بعد از درگیری با حاتمی، جذب شهاب کرمی را در دستور کار قرار دادند، این بار احمد نوراللهی شرایط بازگشت به این تیم را به دست آورده است.
شماره هشت جوان پرسپولیس که فصل گذشته در مراسمی جالب توجه برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی توسط برانکو و دیگر بازیکنان بدرقه شد، اکنون به روزهای پایانی سربازی اش رسیده و طبق ادعای وکیل این بازیکن روز 29 شهریور کارت خود را دریافت می کند. این مساله باعث می شود بخش عمده ای از نگرانی های برانکو ایوانکوویچ در خصوص غیبت کمال کامیابی نیا در بازی حساس مقابل الهلال عربستان در جدال رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان برطرف شود. کامیابی نیا که با اشتباه عجیب خود باعث شد پرسپولیس از دقیقه 10 دیدار برابر الاهلی 10 نفره به بازی ادامه دهد، این روزها فاصله زیادی از دوران اوج خود در فصل گذشته دارد و با بازگشت نوراللهی کار او سخت تر نیز خواهد شد.
نوراللهی که طی روزهای اخیر با هماهنگی صورت گرفته توانسته مجوز حضور در تمرینات پرسپولیس را به دست بیاورد، با شرایط بدنی و روحی مناسب می تواند با توجه به اعتمادی که برانکو به قابلیت های فنی اش دارد، شرایط حضور در ترکیب را خیلی زود برای خود مهیا کند و نیاز پرسپولیس را در غیاب کامیابی نیا در شرایط فعلی برطرف می کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید