مسیر سبز
مسیر سبز

جدول نقل و انتقالات لیگ برتر خبرآنلاین: نقل و انتقالات

جدول نقل و انتقالات لیگ برتر
خبرآنلاین: نقل و انتقالات لیگ برتر چهاردهم فعلا با کمترین حساسیت دنبال می‌شود.

 از آنجا که ستاره‌های فوتبال ایران در اردوی تیم ملی به سر می‌برند و به فکر حضور در جام جهانی هستند، باشگاه‌های لیگ برتری مجبورند فصل نقل و انتقالات را بدون آن‌ها سپری کنند و اگر هم مذاکره‌ای میان آن‌ها صورت بگیرد، قطعی نخواهد بود.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران امیدوارند که پس از حضور در جام جهانی با پیشنهادات خارجی مواجه شوند و به همین دلیل حاضر نیستند با هیچ باشگاهی مذاکره‌ای جدی داشته باشند. در چنین شرایطی ستاره‌های فصل نقل و انتقالات بازیکنان درجه دو هستند و اخبار مربوط به نقل و انتقالات بیشتر حول و حوش آن‌ها می‌چرخد.  در این روزها بازیکنانی مثل وریا غفوری ستاره نقل و انتقالات شده‌اند که اگر در شرایط عادی بود، کمتر توجهی به آن‌ها می‌شد. وریا غفوری بازیکن نفت تهران قصد پیوستن به سپاهان را دارد که باشگاه نفت معتقد است این بازیکن هنوز با باشگاه تهرانی قرارداد دارد اما مسئولان باشگاه سپاهان مدعی‌اند که قرارداد او به اتمام رسیده است.

بختیار رحمانی هم می‌تواند یکی از چهره‌های پر سر و صدای نقل و انتقالات باشد. او که تصمیمش را گرفته از فولاد جدا شود، هنوز مقصد خود را انتخاب نکرده، گرچه گفته می‌شود مذاکراتی جدی با استقلال داشته. رضا حقیقی هم کم کم به معظلی برای باشگاه پرسپولیس تبدیل می‌شد که مدیرعامل جدید این باشگاه مشکل خودرو او را حل کرد تا حقیقی جدی‌تر از قبل به ماندن در تیم سرخپوش تهرانی فکر کند. سیدجلال حسینی و محمد نوری هم دو چهره دیگر سرخپوشان هستند که ممکن است قصد جدایی از این تیم را داشته باشند.

اما شاید بیراه نباشد که بازیکنان استقلال را ستاره‌های نقل و انتقالات در این فصل بنامیم. آندرانیک تیموریان و هاشم بیک‌زاده دو چهره سرشناس و ملی‌پوش استقلال ممکن است از این تیم جدا شوند. آن‌ها استعداد این را دارند که چهره‌های جنجالی فصل نقل و انتقالات باشند؛ البته اگر بعد از جام جهانی پیشنهادی از تیم‌های عربی نداشته باشند.

کریم انصاری‌فرد آقای گل لیگ سیزدهم هم استعداد این را دارد که در نقل و انتقالات خبرساز شود. او که دو سالی می‌شود در فصل نقل و انتقالات سر و صدای زیادی به پا می‌کند، امسال هم به خاطر آقای گلی‌اش احتمالا چهره مورد توجه تعداد زیادی از تیم‌ها خواهد بود.

جدول زیر آخرین تغییرات در فصل نقل و انتقالات را نشان می‌دهد. بازیکنانی که کنار نام آنها ستاره خورده است،هنوز پیوستن و یا خروجشان از تیم قطعی نشده است.

تیم مربی بازیکن ورودی بازیکن خروجی فولاد اسکوچیچ   *بختیار رحمانی پرسپولیس دایی دغاغله - طارمی *رضا حقیقی-غریبی-شاکری نفت تهران
امیرارسلان مطهری-میثم جودکی-آرش رضاوند-رضا علیاری  وریا غفوری-رسول نویدکیا استقلال قلعه نویی *بختیار رحمانی- *اسماعیل شریفات-*وحید طالب لو-گروسیان کبه- نظری-*تیموریان-*بیک زاده-*اکبرپور-*اولادی-*نیکبخت-غلام نژاد تراکتورسازی
    ملوان ایراندوست                    *غلامی دغاغله سایپا جلالی     صبا مرفاوی *فضلعلی-پیروز قربانی عنایتی-امرایی-اکبر صادقی گسترش فولاد تارتار نظری-عبدی-رنجبری محسن حسینی-رسول علیزاده راه آهن
  پیروز قربانی-*بهادر عبدی استقلال خوزستان ویسی میثم مجیدی-دورقی مدملیسی-قاسم نژاد-بیگدلی-معاوی پدیده مشهد مرزبان عنایتی-*ناصحی-*یانوکوویچ-*امرایی-عباس محمد رضایی-غریبی-شاکری   نفت مسجد سلیمان مجتبی تقوی     ذوب آهن گل محمدی محمد صادق باقری-حق وردی   پیکان
   

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید