مسیر سبز
مسیر سبز

جدیدترین پوستر «اسپایدرمن شگفت‌ انگیز 2» خبرآنلاین: پوستر جدید

جدیدترین پوستر «اسپایدرمن شگفت‌ انگیز 2» 
 خبرآنلاین: پوستر جدید

جدیدترین پوستر «اسپایدرمن شگفت‌ انگیز 2»
خبرآنلاین:  پوستر جدید فیلم «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 2» تولید شرکت سونی پیکچرز منتشر شد.

اندرو گارفیلد در «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 2» (The Amazing Spider-Man 2) بار دیگر در نقش پیتر پارکر/اسپایدرمن ظاهر شده است.

پیتر پارکر زندگی پرجنب و‌ جوشی دارد. او از یک سو در قالب اسپایدرمن با آدم‌های بد مبارزه می‌کند و از سوی دیگر وقت خود را با گوئن استیسی (با بازی اما استون) می‌گذراند. پیتر قولی را که به پدر گوئن درمورد محافظت از او داده، فراموش نکرده، اما اتفاقات به شکلی رقم می‌خورد که او نمی‌تواند به قول خود عمل کند.

شرایط پیتر زمانی عوض می‌شود که یک ضدقهرمان جدید به نام الکترو (جیمی فاکس) از راه می‌رسد، یک دوست قدیمی به نام هری آزبورن (دین دیهان) به نیویورک بازمی‌گردد و پیتر سرنخ‌هایی از گذشته خود پیدا می‌کند.پل جیاماتی نقش یکی دیگر از ضدقهرمانان دنباله «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» را به عهده دارد. او نقش میخائیلوویچ سیتسویچ معروف به «کرگدن» را بازی می‌کند.

شیلین وودلی، فلیسیتی جونز، بی. جی. نواک، کالم فیوری، سالی فیلد و کریس کوپر دیگر بازیگران «اسپایدرمن شگفت‌انگیز 2»به کارگردانی مارک وب هستند.

این فیلم 2 مه (12 اردیبهشت) روی پرده سینماها می‌رود.

«اسپایدرمن شگفت‌انگیز» سال 2012 در دنیا حدود 750 میلیون دلار فروخت. «اسپایدرمن» از 2002 تا 2007 در قالب سه فیلم به کارگردانی سام ریمی با بازی توبی مگوایر به نقش ابرقهرمان معروف قصه‌های مصور مارول ساخته شد و رکوردهای فروش را شکست.

پس از آنکه بین ریمی و شرکت سونی توزیع‌کننده مجموعه «اسپایدرمن» اختلاف به وجود آمد، این مجموعه سینمایی از نو آغاز شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید