هر روز!
هر روز!

جراحی زیبایی بینی و رضایت نداشتن از آن جراحی زیبایی

جراحی زیبایی بینی و رضایت نداشتن از آن جراحی زیبایی

جراحی زیبایی بینی و رضایت نداشتن از آن
جراحی زیبایی بینی و رضایت نداشتن از آن : جراحی زیبایی بینی و رضایت نداشتن از آن
: جراحی زیبایی بینی و رضایت نداشتن از آن
: جراحی زیبایی بینی دلایل مختلفی دارد از جمله  وقتی بینی کج و شکسته می شود یا نقص مادرزادی دارد یا اینکه برخی از افراد به دلیل انحراف تیغه بینی دچار مشکلات تنفسی می شوند  و بعد از جراحی راحت تر  تنفس می کنند یا اینکه اندازه و شکل بینی خود را دوست ندارد میخواهند با جراحی زیبایی ظاهر خود ر ا تغییر دهند
به گزارش : بینی عضوی واحد در مجموعه صورت است و در صورتی که قسمت هایی از آن بیش از حد برداشته شود، بازسازی آن کار بسیار مشکلی است. از آنجا که بینی پس از عمل چندین ماه در حال تغییرات است هرگونه روتوش و بازبینی را تا 6 الی 12ماه به تاخیر می اندازیم. هیچ عمل جراحی زیبایی نمی تواند به طور کامل بی عیب و نقص و تمام عیار باشد . احساس رضایت و لذت شما از نتیجه عمل زمانی حاصل می شود که شما فارغ از هر گونه کمال گرایی و توجه وسواس گونه به عیوب کوچک ، نسبت به تغییرات مثبت بینی و رفع عیوبی که قبل از عمل جراحی در بینی داشته اید توجه و تمرکز کنید. اگر شما وسواس بیش از حد برای نتیجه عمل دارید، بهتر است از انجام عمل جراحی بینی منصرف شوید . توجه داشته باید هر ایراد جزئی بینی پس از عمل جراحی نیاز به عمل ترمیمی مجدد ندارد ، زیرا نتایج عمل مجدد معمولا غیر قابل پیش بینی و دارای ریسک بیشتری است.
قبل از عمل این نکات را جدی بگیرید:
کبودی و ورم بعد از عمل بینی تا چه اندازه طبیعی است؟
پس از 7روز اول بعد از عمل می توانید 2ساعت قبل از مراجعه برای برداشتن قالب به طور عادی دوش گرفته و حتی قالب بینی خود را خیس کنید. اگرچه کبودی و خونمردگی های داخل چشم پس از عمل جراحی در همه بیماران اتفاق نمی افتد ولی پیدایش کبودی پس از عمل امری طبیعی است به ویژه اگر قسمتی از استخوان های بینی برداشته یا جابه جا شده باشد. میزان این کبودی و زمان لازم برای از بین رفتن آن گوناگون و معمولا بسیار ناچیز است و پس از 7تا 10روز رفع خواهد شد. شدت و ضعف تورم بینی و کبودی پس از عمل به عواملی مانند سن بیمار و جنس پوست و اقدامات مقتضی جراحی بستگی دارد و معمولا تا 3روز پس از عمل به حداکثر می رسد و پس از آن به سرعت کاهش می یابد. توصیه می شود برای کاهش تورم و کبودی در چند ساعت اول بلافاصله پس از عمل و کمپرس یخ در گوشه های چشم و پیشانی استفاده کنید و هنگام استراحت دو بالش زیر سر قرار دهید. همچنین می توانید محل کبودی ها را با مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازبپوشانید. تورم اولیه بینی پس از جراحی در همان هفته اول بسیار کم خواهد شد ولی از نظر بهبود کامل تورم و شکل گیری بینی حداقل یک سال زمان نیاز دارد.
منبع- الو دکتر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید