مسیر سبز
مسیر سبز

جزییات حادثه آتش سوزی در پالایشگاه اصفهان خبرگزاری مهر:

جزییات حادثه آتش سوزی در پالایشگاه اصفهان
خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول با رد هر هرگونه آتش سوزی در پالایشگاه نفت اصفهان با تشریح جزئیات حادثه آتش سوزی در انبار روغن‌های نفتی در حاشیه پالایشگاه اصفهان، اعلام کرد: این حادثه هیچ آسیبی به پالایشگاه اصفهان وارد نکرده است.

صادق حاجیان سخنگوی پالایشگاه نفت اصفهان در تشریح جزئیات یک حادثه نفتی در اصفهان، گفت: آتش سوزی در پالایشگاه نفت اصفهان صحت ندارد.

این مقام مسئول با اعلام اینکه حادثه آتش سوزی صبح امروز چهارشنبه 7 خرداد ماه مربوط به انبار روغن‌های نفتی شرکت نفت سپاهان بوده است، گفت: در شرایط فعلی این آتش سوزی به طور کامل مهار شد و هیچ گونه مشکلی در سطح منطقه وجود ندارد.

او با تاکید بر اینکه در این حادثه هیچ آسیبی به پالایشگاه اصفهان وارد نشده است، گفت: پالایشگاه اصفهان به سرعت نیرو و امکانات امداد و آتش نشانی خود را در اختیار شرکت نفت سپاهان گذاشت که به کمک نیروهای آتش نشانی و شهرداری پس از ایجاد یک سپر دفاعی، موفق شدند، آتش را خاموش کنند.

سخنگوی پالایشگاه نفت اصفهان با بیان اینکه هنوز میزان خسارهای وارده معلوم نشده، گفت: حجم وسیعی از انبار روغن در آتش سوخته و عمده کالاها نیز از بین رفته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید