هر روز!
هر روز!

جلسه شورای تبلیغ درسپیدان برگزار شد : جلسه شورای تبلیغ

جلسه شورای تبلیغ درسپیدان برگزار شد : جلسه شورای تبلیغ

جلسه شورای تبلیغ درسپیدان برگزار شد
: جلسه شورای تبلیغ درسپیدان برگزار شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مارگون؛ در جلسه شورای تبلیغ هرکدام از روحانیون برنامه های تبلیغی خود را شرح و گزارشی از برنامه ها و فعالیتهای محل تبلیغ خود ارائه کردند.
به گزارش : در ادامه حجت‌الاسلام سید نصرت احسانی رییس اداره تبلیغات اسلامی سپیدان ضمن تقدیر و تشکر از روحانیون مستقر گفت امروز روحانیون باید به شکل چشم گیری در بین مردم حضور دارا باشند تا اینکه تبلیغات دشمنان بی ثمرو نتیجه باشد.
وی افزود: هدف سازمان ساماندهی به امور مبلغین هست و هر نوع کمک و پشتیبانی که از وظایف سازمان باشد کوتاهی نخواهد کرد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی تصریح کرد:مبلغین پیشگامان سنگر تبلیغ و تبیین آموزه های دینی هستند و می‌توانند با بیان شیوا و تفاسیر قرآنی و احادیث و روایات از ائمه معصومین(ع) به مسائل دینی و پاسخ گویی به شبهات جوانان و نوجوانان و تشویق آنان به مسجد و شرکت در برنامه‌های فرهنگی مسجد و برگزاری مراسم مذهبی و دینی با ابتکار و خلاقیت نقش موثری در فرهنگ سازی و جلوگیری از تهاجم فرهنگی دارا باشند.
احسانی برلزوم هماهنگی بین هیئات مذهبی در ماه محرم و همچنین برنامه ریزی جهت آسیب زدایی از مراسمات محرم تاکید کرد و خواستار برگزاری همایشی جهت آگاه سازی و اطلاع‌رسانی به مسئولین هیئات مذهبی و همچنین آگاهی از برنامه های هیئات مذهبی در ماه محرم شد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی سپیدان در ادامه گفت: شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان باید سعی کنند با تغذیه فکری و جلسات مکرّر با مسئولین هیئات مذهبی به اهداف خود که خنثی کردن توطئه دشمنان است، دست یابند.
احسانی خواستار تعامل و همکاری بیشتر شورای هیئات مذهبی و کانون مداحـان، خاطر نشان کرد: ما باید با برنامه‌ریزی قبل از محرم تمام هیئات را ساماندهی کنیم تا آئین و مراسم سوگواری ماه محرم که ماه سرور و سالار شهیدان است هرچه بهتر و باشکوه‌تربرگزار شود.
شایان ذکر است؛ در این جلسه روحانیون برنامه های تبلیغی به طور جداگانه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و همچنین برنامه‌ها و فعالیت‌های آتی ارائه دادند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید