هر روز!
هر روز!

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان زرین دشت برگزارشد

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان زرین دشت برگزارشد

جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان زرین دشت برگزارشد
: جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان زرین دشت برگزارشد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش زرنوشت؛ فرهمند معاون فرماندار زرین دشت در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هر کشوری که می خواهد مستقل و سرافراز زندگی کند باید روحیه دفاع را در خود تقویت کند.
به گزارش : وی افزود:ما برای زنده نگه داشتن روحیه شجاعت و ایثارگری به گرامیداشت چنین هفته ای نیازمندیم.
معاون فرماندار زرین دشت بابیان اینکه  مردم کشور ماهیچگاه طالب جنگ نبوده اند اظهار داشت:جنگ هایی که بر ما تحمیل شده خسارتهای غیر قابل جبرانی بر ما وارد کرده  و در سده های اخیر جنگهای ایران و روس بخش زیادی از
خاک ما به تصرف متجاوزین در آمد و یا درجنگ جهانی علیرغم اعلام بیطرفی شمار زیادی از هموطنان ما به خاک و خون کشیده شدند و قحطی و گرسنگی بر کشور حاکم شد.
وی با اشاره به اینکه اهدافی که نظام اسلامی پس از انقلاب ترسیم کرده بود با مانعی به نام جنگ هشت ساله روبرو شد تصریح کرد: عاملی که موجب شد دست اجانب از کشور ما کوتاه شود همدلی و همکاری توده های مردم،دفاع جانانه رزمندگان مبتنی بر اعتقادات دینی و رهبری های پیامبرگونه امام راحل بود.
فرهمند خاطرنشان کرد:جنگ تحمیلی درسهای  بزرگی به ما داد که باید آن را به خاطر بسپاریم و بزرگترین درس آن این بود که هرگاه فارغ از دیدگاه ها و علایق برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش کنیم موفق خواهیم شد.
معاون فرماندار با بیان اینکه باید ارزشهای دفاع مقدس به نسل نوین انتقال دهیم گفت: امثال شهید حججی باید الگو و محصول کارخانه انسان سازی و نمونه تربیت ایرانی و اسلامی هستند که باید  به جوانان معرفی شوند.
گفتنی است در پایان این جلسه،مسئولان نهادها و‌ ادارات حاضر در جلسه،برنامه های پیشنهادی خود مرتبط با هفته دفاع مقدس را مطرح و راهکارها و‌تصمیمات مربوط در اجرای هرچه بهتر این برنامه ها را بررسی کردند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید