هر روز!
هر روز!

جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد در روز اول اکران اش رکورد

جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد در روز اول اکران اش رکورد

جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد در روز اول اکران اش رکورد زد
: جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد در روز اول اکران اش رکورد زد
فیلم سینمایی جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد، در روز جمعه رکورد ثبت کرد و میزان فروشش از هری پاتر بیشتر شد.
به گزارش تحلیلگران پیش بینی می کنند که میزان فروش قسمت هفتم جنگ ستارگان در کل هفته می تواند به رقم شگفت انگیز 250 میلیون دلار هم برسد.
همان طور که انتظار می رفت، فیلم سینمایی «جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» (Star Wars: The Force Awakens)، در باکس آفیس آمار و ارقام قابل توجهی کسب کرده است. جدیدترین آمار مربوط به این فیلم منتشر شده و براساس آنها جدیدترین قسمت جنگ ستارگان، با فروش 120.5 میلیون دلاری در آمریکای شمالی در روز اکران اش بزرگ ترین رکورد جمعه ی تاریخ را ثبت کرده است. همچنین پیش نمایش های پنج شنبه شب هم رکوردهای قبلی را شکست و درآمد 57 میلیون دلاری را رقم زد.
هر دو رکورد قبلی در آمریکای شمالی متعلق به قسمت دوم فیلم سینمایی «هری پاتر و یادگاران مرگ» بود که در روز اول اکران اش در سال 2011 میلادی، میلیون دلار و در شب پیش نمایش 43.5 میلیون دلار فروش داشت.
تحلیلگران پیش بینی می کنند که میزان فروش قسمت هفتم جنگ ستارگان در کل هفته می تواند به رقم شگفت انگیز 250 میلیون دلار هم برسد. این رقم می تواند به راحتی «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) را شکست بدهد. این فیلم در آمریکای شمالی یک رکورد جدید 208.8 میلیون دلاری ثبت کرد. براساس مجله ی خبری Deadline، اگر نیرو برمی خیزد بتواند از یک چهارم میلیارد دلار رد شود، میزان فروش اش در این مدت از کل درآمدهای هر دو فیلم آخر هابیت بیشتر خواهد شد. درآمد کل این دو فیلم به ترتیب 258.4 و 255.1 میلیون دلار بود.
هنوز زمان این فرا نرسیده که درباره ی آمار فروش کل باکس آفیس جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد حرفی زده شود. اما باید صبر کنیم و ببینیم آیا جنگ ستارگان جدید می تواند به اندازه ی کافی بلیت به فروش برساند تا از رکورد 2.8 میلیارد دلاری آواتار جلو بزند یا نه.
اخبار مرتبط:
آیا جنگ ستارگان رکورد بالاترین فروش تاریخ سینما را خواهد شکست؟
فیسبوک به پیشواز جدیدترین فیلم جنگ ستارگان می رود
منبع: Deadline

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید