هر روز!
هر روز!

جنگ های ستاره ای: نیرو برمی خیزد پیش از اکران رکورد

جنگ های ستاره ای: نیرو برمی خیزد پیش از اکران رکورد

جنگ های ستاره ای: نیرو برمی خیزد پیش از اکران رکورد زد
: جنگ های ستاره ای: نیرو برمی خیزد پیش از اکران رکورد زد
شب گذشته پیش فروش بلیت های جدیدترین فیلم جنگ های ستاره ای که توسط J.J. Abrams ساخته شده، آغاز شد.
به گزارش پیش فروش بلیت های فیلم «جنگ های ستاره ای: نیرو برمی خیزد» آمار شگفت انگیزی را از خودش به جا گذاشته است.
بلیت های این فیلم که به شکل اینترنتی پیش فروش می شدند، با استقبال زیادی مواجه شده است. علاقه مندان به تماشای این فیلم می توانستند با مراجعه به سایت Fandango بلیت های آن را پیش خرید کنند. به دلیل استقبال زیاد کاربران از این فیلم، سایت Fandango برای مدتی از دسترس خارج شد. این سایت گفت که میزان مراجعه ی کاربران هشت برابر بیشتر از روزهای معمولی بوده و جدیدترین فیلم جنگ های ستاره ای توانست رکوردار پیش فروش بلیت شود.
این رکورد قبلا در اختیار قسمت اول فیلم Hunger Games بود که در سال ۲۰۱۲ اکران شد. این فیلم در زمان اکران توانست ۱۵۲٫۵ میلیون دلار فروش کند. با توجه به فروش بلیت های فیلم «جنگ های ستاره ای: نیرو برمی خیزد» فروش فیلم Hunger Games چندان بالا به نظر نمی رسد. به احتمال زیاد جنگ های ستاره ای جدید می تواند رکورد فیلم Jurassic World در روز اول را پشت سر بگذارد.
براساس اطلاعات منتشر شده این فیلم تمام رکوردهای IMAX را شکسته است و تا این لحظه ۶٫۵ میلیون دلار در ۳۹۰ سالن در آمریکا فروش داشته است. همچنین سایت MovieTickets هم اعلام کرده که بیشتر از ۹۵ درصد بلیت های این فیلم در مدت ۲۴ ساعت به فروش رفته است.
آمار پیش فروش این فیلم بسیار جالب توجه است؛ اما نمی تواند فروش طولانی مدت آن را تضمین کند.
روز گذشته هم جدیدترین تریلر این فیلم منتشر شد.

منبع: The Verge

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید