مسیر سبز
مسیر سبز

جواد زرینچه دستیار قلعه‌نویی شد خبرگزاری فارس: جواد زرینچه

جواد زرینچه دستیار قلعه‌نویی شد
خبرگزاری فارس:  جواد زرینچه در گفت و گویی در مورد حضورش در کادر فنی استقلال و اینکه امیر قلعه‌نویی این موضوع را تایید کرد گفت: تصمیم اول و آخر را امیر قلعه‌نویی می‌گیرد از این اتفاق خوشحال هستم و به خانه اول خودمان که استقلال است باز می‌گردیم در کنار این مسئله از تجربه زیاد امیر قلعه‌نویی استفاده می‌کنیم تا به تجربیات خودم اضافه کنم.

وی در مورد اینکه به عنوان کاپیتان سابق استقلال حضورش باعث خوشحالی هواداران است خاطرنشان کرد: حضور من در استقلال نظر شخصی امیر قلعه‌نویی بود از او تشکر می‌کنم که پس از سال‌ها توانستم به استقلال بازگردم. امیدوارم هواداران استقلال هم از این مسئله استقبال کنند تا بتوانیم خواسته‌های آنها را برآورده کنیم.

زرینچه در مورد اینکه حساب‌های استقلال بسته بوده است و فکر نمی‌کند این تیم نسبت به رقبا عقب افتاده است اظهار داشت: بالاخره همواره مشکلاتی وجود دارد و برای رسیدن به موفقیت همیشه شرایط سخت است. مدیران سابق و مربیان سابق نیز همیشه با مشکلاتی روبرو بوده‌اند. خدا را شکر این مشکل هم برطرف شده و تمامی اعضای مجموعه تلاش می‌کنند که استقلال به موفقیت برسد.

وی در پاسخ به این سوال که عدم نتیجه‌گیری استقلال در فصل گذشته باعث نمی‌شود کادر فنی در سال جاری فشار زیادی را تحمل کند یادآور شد: استقلال همیشه استقلال است و همواره جزو مدعیان لیگ برتر است. موفقیت استقلال خواسته‌ای دور از ذهن نیست به هر حال انتظارات از ما زیاد است و با توکل به خدا، همت مسئولان باشگاه و امیر قلعه‌نویی امیدواریم نتایج خوبی کسب کنیم.

زرینچه در رابطه با اینکه شایعه شده با مهدی پاشازاده اختلاف دارد تصریح کرد: فکر می‌کنم حدود 6 یا 7 ماه است مهدی پاشازاده را ندیده‌ام. نمی‌دانم چرا این مسائل مطرح می‌شود کدام اختلاف بین ما وجود دارد! ما هر دو عضو یک باشگاه هستیم و سال ها در استقلال بازی کردیم همچنین بالا سر ما امیر قلعه‌نویی وجود دارد که تجربیات او می‌تواند کمک زیادی به تیم کند.

وی در پایان برای استقلال آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم هر تصمیمی که گرفته می‌شود خیر باشد و به موفقیت تیم کمک کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید