هر روز!
هر روز!

جوانی سازی پوست و این مورد مهم جوانی سازی پوست

جوانی سازی پوست و این مورد مهم جوانی سازی پوست

جوانی سازی پوست و این مورد مهم
جوانی سازی پوست و این مورد مهم : جوانی سازی پوست و این مورد مهم
: جوانی سازی پوست و این مورد مهم
: جوان سازی صورت یک اصطلاح گسترده  برای تعدادی از روش های زیبایی بهبود ظاهر صورت است. این روش می تواند شامل جراحی پلاستیک ت برای درمان موقت باشد. برخی از روشهای محبوب ترین تزریق کلاژن، ابرو و صورت، و هستند.
به گزارش : دانش نوین زیبایی شناسی روش حجم دادن به بافت های فرسوده و تحلیل رفته چهره به صورت سه بعدی را که یکی از مدرن ترین و هنرمندانه ترین شیوه های جراحی پلاستیک صورت می داند تا جایی که این روش یکی از ارکان مطرح زیباسازی صورت شده است. حجم دادن با استفاده از تکنیک های متعدد مانند استفاده از پروتز ها، ژل و فیلرها (پرکننده ها) انجام می شود اما بین همه اینها بهترین و طبیعی ترین شیوه زیباسازی سه بعدی حجم دادن چهره از طریق تزریق چربی است، چون در این روش سلول های چربی از بافت فرد گرفته می شود در نتیجه امکان دفع یا جابه جایی احتمالی وجود ندارد از طرف دیگر این امکان را می دهد بافت های از دست رفته به شیوه ای کاملا طبیعی اصلاح شود . علاوه بر این در صورت انجام صحیح این روش، بافت های چربی تزریق شده علاوه بر سلول های چربی ، سرشار از فاکتورهای رشد پلاکتی و سلول های بنیادی خواهد بود که نه تنها باعث پرشدن بافت های تحلیل رفته می شود بلکه سبب تازگی ، طراوت و  شادابی پوست محل تزریق نیز خواهد شد که این اثر به علت وجود فاکتورهای رشد موجود در بافت تزریق شده و تمایز سلول های بنیادی موجود به سلول های تولید کننده کلاژن و عروق خونی بافت است.
تزریق چربی دقیقا برای درمان چه مشکلاتی بهترین راه حل است؟
چربی از چه نواحی از بدن گرفته می شود؟
تزریق چربی با استفاده از چربی گرفته شده از خود بیمار در نواحی شکم ، پایین تنه و ران ها و بالای تنه با استفاده از کانولاهای بسیار ظریف انجام می گیرد. این روش قابل انجام به صورت سرپایی است ولی بهتر است در کلینیک مجهز انجام شود. انجام آن در مطب ممکن است خطراتی را متوجه بیمار کند ولی این روش نیاز به بستری شبانه ندارد.
چه زمانی برای تزریق چربی مناسب است؟
به جرات  می توان گفت تزریق چربی به شرط اینکه به شیوه درست انجام شود بسیار ماندگارتر  است، تزریق چربی شیوه ای است که می تواند به تنهایی یا همراه  با جراحی هایی مانند جراحی پلک، کشیدن صورت و پروتزهای صورت و با کلیه عمل های جراحی سینه و شکم قابل انجام است. بهترین آن زمانی است که فرد کاندیدا عمل هایی مانند زیبایی شکم یا لیپوساکشن پهلوها، ران ها و شکم است.
منبع – الو دکتر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید