هر روز!
هر روز!

جوجه چینی مخصوص با سس بنیه ، جوجه ای بسیار ترد

جوجه چینی مخصوص با سس بنیه ، جوجه ای بسیار ترد

جوجه چینی مخصوص با سس بنیه ، جوجه ای بسیار ترد و متفاوت - آموزش آشپزی
: جوجه چینی مخصوص با سس بنیه ، جوجه ای بسیار ترد و متفاوت
: اگر یک غذای خوشمزه، همه پسند، شیک و راحت میخواهید جوجه چینی انتخاب مناسبی است، با این روش جوجه ای بسیار ترد خواهید داشت.
به گزارش : مواد لازم جوجه چینی با سس بنیه:
 
    یک عدد پیاز بزرگ
    فیله مرغ  
    نمک فلفل به  مقدار لازم     آبلیمو به مقدار لازم     ما الشعیر ساده یا لیمویی        یک لیوان تخم مرغ       به مقدار لازم آرد سفید     یک قاشق چایخوری نمک و فلفل  بکینگ پودر     
طرز تهیه:                                      1. ابتدا هر فیله مرغ را به صورت اریب به چهار قسمت برش میزنیم یعنی بلندی قطعات برش زده حدود 5-6سانت باشد.   2.سپس با پیاز خرد شده، نمک، فلفل و آبلیمو میگذاریم حداقل 2 ساعت تا مزه دار شود.   3. حالا تا فیله ها مزه دار میشوند باید سس بنیه را آماده کنیم تا سس هم دو ساعت استراحت کند و آماده شود به این طریق که تخم مرغ و همه مواد خشک سس را با هم مخلوط کرده و کم کم ماالشعیر را اضافه میکنیم تا جایی که سس به غلظت ماست شل برسد.
4. اگر سس خیلی شل باشد به فیله ها خوب نچسبیده و اگر هم زیاد سفت باشد غذای شما کیفیت مناسب را پیدا نمیکند با اضافه کردن آرد و ماالشعیر غلظت مناسب را بدست آورید و بگذارید دو ساعت سس استراحت کند.   5. سپس فیله ها را در سس زده و در روغن داغ و فراوان سرخ کنید.   6. میتوانید قارچ و پیاز حلقه شده را نیز داخل سس زده و در روغن سرخ کنید. این غذا را میتوان با سس تارتار یا سس قرمز میل کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید