مسیر سبز
مسیر سبز

حتی سوپراستارها هم تکراری می پوشند : حتی چهره های

حتی سوپراستارها هم تکراری می پوشند 
 : حتی چهره های

حتی سوپراستارها هم تکراری می پوشند
: حتی چهره های معروف دنیا هم در کمد لباس هایشان چیزهایی مثل لباس، کیف و کفش و لوازم دیگری دارند که از آنها خیلی خوششان می آید و دوست دارند چند بار آنها را بپوشند. 1. کت چرم
در حالیکه مردم نیویورک در سرمای زمستان دنبال کت های پفی هستند، سارا جسیکا پارکر این کت چرم شیک 3500 دلاری را انتخاب کرده است.


2. کفش های تخت


آماندا سیفرید از اینکه با قد کوتاهش کفش های تخت بپوشد نمی ترسد. ما هم او را سرزنش نمی کنیم، زیرا این کفش ها خیلی بانمک هستند و البته قیمتشان 143 دلار است.


3. بارانی کانادایی این بارانی با کلاه خزدار برای کلر دینز که تازه مادر شده است، بسیار مناسب است که در سرمای زمستان او را گرم نگه دارد. قیمت این بارانی 695 دلار است.

4. کیف دوربین

کیتی هولمز یکی از این کیف ها دارد که همه وسایل لازم برای بیرون رفتن را در آن جا داده است.


5. کیف و شلوار جین دایان کروگر همیشه روی فرش قرمز چیزهای جدیدی می پوشد، ولی در کمد لباسش چیزهایی دارد که بیشتر از چیزهای دیگر از آنها خوشش می آید. این کیف مشکی و شلوار جین از اجزای محبوب کمد لباس او هستند.

6. پوتین دوشس کمبریج شاید تابحال زیاد سر پا نمانده است. به همین خاطر است که این پوتین های پاشنه بلند 698 دلاری را زیاد می پوشد. طوری که ما فکر می کنیم راحت ترین پوتین های عالم هستند.

7. کیف Dolce & Gabbana

حالا که رابطه سلنا گومز و جاستین بیبر شکرآب است، بهترین یارش این کیف برند D & G است که هم باکلاس و هم بسیار کاربردی است.


8. کیف Burberry اما استون این کیف برند Burberry را چندین بار استفاده کرده است که با سبک کلاسیک مورد علاقه او همخوانی دارد. قیمت این کیف 2195 دلار است.

9. پلیور کشمیر پائیزی اولیویا وایلد که اکنون دلش به نامزدش جیسون سودیکیس گرم است، این پلیور گرم کشمیر را خیلی دوست دارد.

10. شلوار جین امریکن ایگل شما هم در کمد لباستان شلوار جینی دارید که هرچه کهنه تر می شود بهتر می شود؟ سلنا گومز یکی از آنها را دارد که به قیمت 44.50 دلار خریده است و از سال 2010 چندبار آن را پوشیده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید