مسیر سبز
مسیر سبز

حجاب فقط برای مردم خوب است! +عکس مشرق نیوز: درحالی

حجاب فقط برای مردم خوب است! +عکس 
 مشرق نیوز: درحالی

حجاب فقط برای مردم خوب است! +عکس
مشرق نیوز: درحالی که زنان در کشور عربستان، از هرگونه حق و حقوقی که خداوند و دین اسلام آنها را از آنها بهره‌مند ساخته، محروم هستند زنان و دختران خاندان سعودی، نه‌تنها اصول و مبادی دین اسلام، که آیین وهابیت را هم که به آن ایمان و باور دارند زیر پا می‌گذارند. برای اثبات این مدعا با ما همراه باشيد.

 خاندان سعودی حاکم بر عربستان درحالی داعیه رهبری جهان اسلام را دارد که بسیاری از اعضای این خاندان، غرق در فساد و فحشا هستند و این موضوع نه‌تنها شاهزاده‌های مرد این خاندان را شامل می‌شود، بلکه زنان آنان را نیز در برمی‌گیرد.نخستین تصویری که مشاهده می‌کنید، تصویری از دختر "سعود بن عبدالعزیز آل‌سعود" پادشاه سابق عربستان سعودی در سن 41 سالگی و مربوط به زمانی است که در دانشگاه فلوریداي آمریکا تحصیل می‌کرد.

وی دو سال پیش از سوي یکی از دادگاه‌های ایالتی آمریکا به جرم کتک‌زدن و ناسزا گفتن به خدمتکار فيلیپینی‌اش به پرداخت یک هزار دلار محکوم شد. این درحالی است که حکم اولیه دادگاه، 15 سال زندان برای این شاهزاده سعودی بود اما دخالت سفارت عربستان سعودی در آمریکا، حمل گذرنامه دیپلماتیک و بهره‌مندی از مصونیت دیپلماتیک وي موجب شد تا حکم این شاهزاده سعودی از 15 سال، به پرداخت یک هزار دلار کاهش یابد.در دومین تصویر، شما "هند شمس‌الدین الفاسي" همسر شاهزاده "ترکي بن عبدالعزیز آل‌سعود" برادر "عبدالله بن عبدالعزیز" پادشاه سعودی را مشاهده می‌کنید که در جشن تولد خود که در بیروت، پایتخت لبنان در سال 2001 میلادی برگزار شد، درحال رقصیدن است.

جالب است، بدانید که وی تا آن سال در بیروت زندگی می‌کرد اما چون به سرقت جواهراتی به ارزش 5.5 میلیون پوند انگلیسی متهم شد و دادگاه لبنان وی را تحت پیگرد قضایی قرار داده بود، از لبنان فرار کرد.

همچنین یکی از شاهزاده‌های سعودی به نام " مشاعل دختر فیصل بن عبدالعزیز آل‌سعود" ساکن شهر لس‌آنجلس در آمریکاست و به‌عنوان نمایش دهنده لباس‌های زنانه یا همان مانکن فعالیت می‌کند.

وی در مصاحبه با یکی از مجلاتی که تصویر وی را در صفحه اولش چاپ و منتشر کرده بود، گفته بود که زنان عربستانی لباس‌های مخصوص به خود را می‌پوشند که از سراپای آنها را می‌پوشاند اما اینجا لس‌آنجلس است نه ریاض!
 


اما تصویر سومی که مشاهده می‌کنید از آن "ریم" دختر شاهزاده  "ولید بن طلال بن عبدالعزیز آل‌سعود" یکی از ثروتمندترین مردان جهان عرب است.

این تصویر از وی در جشن دانش‌آموختگي وی در سال 2007 ميلادي گرفته شده است.
 


اما تصویر چهارم از آن شاهزاده "سماهر" دختر شاهزاده سعودی "ترکي بن عبدالعزیز آل‌سعود" است، این تصویر از جشن دانش‌آموختگي شاهزاده سماهر در بیروت گرفته شده و درحالی که پدرش نیز در کنار او در تصویر مشاهده می‌شود.تصویر پنجم متعلق به شاهزاده "نوفه" دختر شاهزاده "بندر بن‌سلطان بن عبدالعزیز آل سعود" رئیس کنونی دستگاه اطلاعات و امنیت سعودی است که سال‌های سال سفیر عربستان سعودی در آمریکا بود و اکنون رئيس شوراي عالي استخبارات عربستان سعودي است.

شاهزاده نوفه 25 سال است که در آمریکا زندگی می‌کند و هیچ یک از خصوصیات زنان عربی را ندارد. تنها علاقه وی نقاشی است و از برخی نمایشگاه‌های نقاشی که در آمریکا برگزار شده، جوایزی دریافت کرده است.

این جدیدترین تصویری است که از این شاهزاده سعودی در دست است.هفتمین تصویر از خاندان آل سعود مربوط به "هناء الجادر" در 39 سالگی است که همسر شاهزاده "محمد بن ترکي بن عبدالعزیز آل‌سعود" به شمار می‌آید و در تصویر وی با یک پارچه دیده می‌شود.

هناء الجادر توسط دادگاه‌ها به دلیل بدرفتاری بیش از حدش با خدمتکارانش و ضرب و شتم بیش از حد آنها محاکمه و توقیف شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید