هر روز!
هر روز!

حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند : حجاج زنجانی در

حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند : حجاج زنجانی در

حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند
: حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالحمید عالی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در حال حاضر مشکلی برای زائران زنجانی در بیت الحرام موجود نیست و حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند.
به گزارش : وی با بیان اینکه خوشبختانه تا کنون هیچ یک از زائران زنجانی فوت نکرده اند، خاطرنشان کرد: طبق آخرین گزارش های رسیده حجاج زنجانی مناسک حج را انجام داده و در مکه به سر می برند.
این مسئول خاطرنشان کرد: بازگشت حجاج زنجانی از 28 شهریور ماه سال جاری خواهد بود.
مسئول امور حجاج و زائران مدیریت حج و زیارت زنجان ادامه داد :امسال یک هزار و 285 زائر از استان زنجان با در نظر گرفتن عوامل حج به مدینه مشرف شده اند.
عالی با بیان اینکه همه پروازهای زنجان مدینه قبل است، ادامه داد: امسال 10 کاروان از استان زنجان به حج اعزام شده است.
وی بیان داشت: زائران شهرستان زنجان بیشترین آمار زائران استان را به خود اختصاص داده و شهرستان های ابهر و خدابنده در رتبه های بعدی قرار دارند.
عالی با بیان اینکه همه پروازهای حجاج از فرودگاه زنجان بود،گفت: بازگشت حجاج نیز به زنجان خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغاز ثبت نام اربعین از طریق سازمان حج و زیارت، خاطرنشان کرد: زائران اربعین تنها از طریق سامانه سماح اقدام به ثبت نام نمایند.
این مسئول بیان داشت: این ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و افراد می توانند یکی از دفاتر 18 گانه حج و زیارت استان زنجان را انتخاب کنند.
گفتنی است،در مجموع، زائران استان در قالب 10 کاروان شامل؛ 7 کاروان از زنجان، یک کاروان از قیدار، یک کاروان از ابهر و یک کاروان مشترک از ابهر و زنجان به مراسم حج ابراهیمی اعزام شده اند
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید