مسیر سبز
مسیر سبز

حدادی: قولی بابت کسب مدال نمی‌دهم تسنیم: دارنده مدال طلای

حدادی: قولی بابت کسب مدال نمی‌دهم
تسنیم: دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانگژو گفت: هدفم این است که سومین مدال طلای خود در بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی به دست آورم اما هیچ قولی از این بابت نمی‌دهم.

احسان حدادی در خصوص شرایط کنونی خود، اظهار داشت: هم اکنون در کیش تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور پر قدرت در بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی پیگیری می‌کنم و خدا را شکر شرایط خوبی دارم.

وی ادامه داد: روزانه دو جلسه تمرین می‌کنم و بیشتر تمرکز خود را بر روی تمرینات بدنسازی و البته پرتابی معطوف کرده‌ام. آمادگی مناسبی دارم اما هنوز به مرحله پرتاب‌های بلند نرسیده‌ام.

نایب قهرمان بازی‌های المپیک 2012 لندن یادآور شد: تمریناتم را زیر نظر ایگور، ماساژور خود پیگیری می‌کنم و امیدوارم بتوانم تا زمان آغاز بازی‌های آسیایی که مهمترین هدف کنونی من است، به آمادگی مطلوبی دست بیابم.

حدادی با یادآوری این موضوع که هدف اصلی‌ اش در سال آینده بازی‌های آسیایی کره‎جنوبی است، عنوان کرد: پیش از این بازی‌ها، رقابت‌های جام‌جهانی و دایموند لیگ را پیش رو دارم و امیدوارم در آن‌ها هم نتیجه خوبی به دست بیاورم. البته با توجه به اهمیت بازی‌های آسیایی برای کشور و مردم، هدف اصلی‌ من هم همین پیکارها خواهد بود.

وی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد قصد دارید سومین مدال طلای متوالی خود را در بازی‌های آسیایی کسب و به قول فوتبالی‌ها هت‌تریک کنید، گفت: هیچ تضمینی برای تکرار طلای دو دوره گذشته‌ام در بازی‌های آسیایی وجود ندارد. اینکه از حالا بخواهیم در مورد مدال صحبت کنیم، خیلی زود است اما من تمام تلاشم را در این راه خواهم کرد.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا در خصوص برنامه‌های تمرینی خود تصریح کرد: اگر مشکلی خاص رخ ندهد اواسط اردیبهشت ماه سال آینده برای حضور در مسابقات پرتاب دیسک راهی آمریکا می‌شوم. البته بنای حضور در اردوهای آماده‌سازی روسیه و آلمان را هم تا پیش از آغاز بازی‌های آسیایی دارم.

حدادی در مورد مطابات خود از باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:  هنوز کمی از مطالباتم باقی مانده است که انشاا... آنها هم پرداخت خواهد شد.

وی در پایان در خصوص اینکه علی‌آبادی، رئیس پیشین کمیته ملی المپیک گفته بود پاداش مدال نقره شما در بازی‌های المپیک مانند طلا محاسبه می‌شود. آیا این پاداش را دریافت کردید؟ یادآور شد: هنوز کمیته ملی المپیک پاداش‌ها را پرداخت نکرده است اما امیدوارم با آمدن هاشمی در صورتی که ایشان صلاح بدانند همان پاداشی که علی‌آبادی قول داده بود، پرداخت شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید