هر روز!
هر روز!

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی بازی Game Connection حضور

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی بازی Game Connection 
 حضور

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی بازی Game Connection
حضور ایران در نمایشگاه بین المللی بازی Game Connection
بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نمایندگی از جمهوری اسلای ایران در بزرگ رین نمایشگاه تجاری بازی های رایانه ای اروپا Game Connection حضور دارد.  بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این نمایشگاه تجاری حضور خواهد داشت.
قرار است مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این نمایشگاه طی دیدار با نمایندگان تجاری کشورهای اروپایی و آسیایی در باره برنامه های تجاری ایران با بازارهای جهانی به تبادل نظر بپردازد.
یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه Game Connection امسال برگزار خواهد شد.
امسال بیش از ۲۵۰ نماینده تجاری از کشورهای مختلف دنیا در این نمایشگاه حضور دارند. در این دوره از برگزاری نمایشگاه، بیش از ۶۰ کنفرانس تخصصی برگزار می شود و پس از اتمام آن، کارگاه تخصصی با همان عنوان برگزار خواهد شد.
در نمایشگاه Game Connection ۲۰۱۱ نمایندگان کشورهای مختلف در زمینه تولید، توزیع، انتشار و تبادلات تجاری و همکاری های مشترک با یکدیگر به تعامل می پردازند.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این دوره از نمایشگاه بازی های صنعت نفت، فریاد آزادی، شبان، سرعت بیشتر، تکنولوژی بازی های حرکتی، موش و مار، چریک، هفت خانک، مزرعه رویایی، سرزمین دایناسورها، کینگز اِرا، تادلند، نوب اسپرت و شتاب در شهر را ارائه خواهد کرد.
لازم به یاد آوری است این سومین حضور جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه مطرح جهانی محسوب می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید