هر روز!
هر روز!

حضور شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سمینار ملی شیمی و

حضور شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سمینار ملی شیمی و

حضور شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سمینار ملی شیمی و محیط زیست ایران
گروه استانی "تیتریک"، به نقل از تات خبر،نمایشگاه و سمینار ملی شیمی و محیط زیست ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه در کرج برگزار شد و شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد نیز در این سمینار دو روزه، غرفه داشت.
به گزارش : شمس الله خلج مدیرعامل شرکت خدماتی اشتهارد در مصاحبه با خبر نگار تات خبر در خصوص این نمایشگاه اظهار داشت: مروری بر دستاوردهای تصفیه خانه مرکزی شهرک صنعتی اشتهارد و اقدامات پیش روی آن از مهم ترین مواردی ست که در این غرفه در معرض دید متخصصین و کارشناسان محیط زیست گرفته است.

وی در ادامه توضیح داد: امیدواریم با کمک صاحبان صنایع و بکارگیری تجهیزات و امکانات جهت بهبود وضعیت تصفیه خانه، بتوانیم از پساب تصفیه شده در جهت مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز بهره لازم را ببریم .

خلج افزود: کمک به کاهش مشکلات ناشی از بحران کم آبی و مشارکت در حفاظت از محیط زیست و ارتقاء سلامت مردم ساکن در منطقه و ایجاد زیر ساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاران و ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان جویای کار در شهرستان اشتهارد از جمله دلایل دیگر احداث تصفیه خانه در این شهرک صنعتی است.

در ادامه تصاویر برپایی غرفه شهرک صنعتی اشتهارد را خواهید دید:

حضور شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سمینار ملی شیمی و محیط زیست ایران : حضور شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سمینار ملی شیمی و محیط زیست ایران
: حضور شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد در سمینار ملی شیمی و محیط زیست ایرانانتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید