مسیر سبز
مسیر سبز

حمايت جبهه اصلاحات از کانديداتوری هاشمی روزنامه خراسان :

حمايت جبهه اصلاحات از کانديداتوری هاشمی
روزنامه خراسان :  جبهه مردمي اصلاحات با صدور بيانيه‌اي از نامزدي هاشمي رفسنجاني در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري حمايت کرد.

تسنیم نوشت، متن کامل اين بيانيه به شرح زير است:

ملت شريف و عزيز ايران، به فرموده مقام معظم رهبري که اين سال را به نام حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نامگذاري نموده‌اند، ما هم بر آن شديم که با سيل خروشان ملت بزرگ ايران دست در دست هم دهيم و حماسه بزرگي را بسازيم.

جبهه مردمي اصلاحات طي ساعت‌ها نشست و افکار سنجي و هم‌انديشي با گروه‌ها، شخصيت‌هاي سياسي و افراد مختلف تاثيرگذار و رايزني‌هاي مختلف طي جلسه‌اي با اعضاي شوراي مرکزي و کميته‌هاي مختلف و مسئولان ستادي جبهه مردمي اصلاحات در استان‌ها به اين نتيجه رسيد که از کانديداتوري حضرت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني به خاطر تفکر و گرايش ميانه‌روي و اعتدال و در دفاع از انقلاب و خط اصيل امام و به پيروي از رهبري عزيز و در دفاع از خون شهدا و ارزش‌هاي اسلامي و ديني، ايشان را به عنوان کانديداي اول خود مورد حمايت قرار خواهيم داد.

 چون مشي ما از ابتدا اين بود از فردي حمايت کنيم که جداي از گرايش‌هاي سياسي و متعلق نبودن به هيچ حزب و گروه و فراجناحي بودن و به دور از افراط و تفريط و براي تقويت کردن اعتدال و وحدت بين همه نيروهاي انقلاب و معتقد به قانون اساسي حماسه بزرگي را همراه ملت ايران بسازيم و همه ستادهاي فعال خود در تهران و استان‌ها و شهرستان‌ها را براي حمايت از ايشان آماده نموده‌ايم.

با توجه به سابقه بسيار ارزنده و شايسته حضرت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني و يار هميشگي حضرت امام خميني(ره) و مرد سختي‌ها و بحران‌ها و ياور رهبر عزيزمان، حمايت نماييم. اميد است که اين کار ما مورد حمايت حضرت حق قرار گيرد. به اميد پيروزي ملت شريف ايران و نابودي دشمنان اين مرز و بوم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید