مسیر سبز
مسیر سبز

حمايت جبهه اصلاحات از کاندیداتوری روحانی خبرگزاری ایسنا: جبهه مردمی

حمايت جبهه اصلاحات از کاندیداتوری روحانی
خبرگزاری ایسنا: جبهه مردمی اصلاحات با صدور بیانیه‌ای، از حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«ملت شریف و عزیز ایران؛ ضمن تمکین به قانون و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری که فصل‌الخطاب همه می‌باشد و به دور از افراط و تفریط و همان مشی اعتدال و میانه‌روی و گردن نهادن به قانون، نه تنها خود، بلکه همه گروه‌ها و شخصیت‌ها را به قانون‌مداری و دفاع از مجاری قانونی که در قانون اساسی ما ذکر شده است دعوت می‌نماییم.

بر آن شدیم تا به کمک دستان مهربان ملت نجیب و بزرگ ایران در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، حماسه بزرگ دیگری را رقم زنیم و ضمن دفاع از بیانیه پیشین مبنی بر حمایت از حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار حضرت امام و یاور رهبری، گزینه بعدی این جبهه حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی که ادامه دهنده راه ایشان می‌باشند را با شعار دولت تدبیر و امید به عنوان کاندیدای اصلح و مورد حمایت خود به ملت بزرگوار ایران اسلامی اعلام می‌نماید و این جبهه تمام توان خود را با تمامی امکانات موجود در سراسر کشور جهت موفقیت ایشان به کار خواهد گرفت.

ضمن دعوت از آحاد ملت ایران به شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری و پیروزی ملت شریف ایران و نابودی دشمنان این مرز و بوم را از خداوند منان مسألت داریم.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید